Binance %20 İndirim
Piyasalar Çakılırken El Salvador BTC Toplamaya Devam Ediyor

Piyasalar Çakılırken El Salvador BTC Toplamaya Devam Ediyor

Kripto para piyasaları çakılmaya devam ederken El Salvador dipten Bitcoin (BTC) satın almaya devam ediyor. Son olarak hanesine 150 BTC daha eklediğini duyuran El Salvador böylece elindeki tutarı 1.270’e çıkartmış oldu.

El Salvador Dipten Toplamaya Devam Ediyor!

Bugün 42.000 dolara kadar düşen kripto para liderinde 150 adet satın alım yapan El Salvador ortalama olarak 48.670 dolardan işlem yaptığını duyurdu. Başkan Nayib Bukele tarafından duyurulan bu haber büyük bir ilgi görmüş durumda. Kripto para sektörü için önemli bir isim haline gelen Bukele sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Özellikle de kripto paranın ülkede yasallaştırılmış olması birçok kişinin kendisini tanımasını sağlamıştı.

Ünlü Analist The Sandbox’ın Neden Artacağını Açıkladı!

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.