Ana Sayfa / Altcoinler / Piyasalar Düştükçe Ethereum Balinaları Milyonlarca Dolarlık FTX Alıyor
Binance %20 İndirim
ethereum eth balinalari

Piyasalar Düştükçe Ethereum Balinaları Milyonlarca Dolarlık FTX Alıyor

FTX Token (FTT), kripto para piyasalarında devam eden çöküşünün ortasında bir ilgi odağı olmuş durumda. Bununla birlikte, Ethereum’un en büyük balinalarından bazıları, yaşanan düşüşlerin ortasında 550 milyon dolardan fazla FTT coin satın almış durumda.

“BlueWhale0116” 15 milyon FTX satın aldı


Whalestats’a göre, “BlueWhale0116” adlı bir ETH balinası, 343,9 milyon dolar değerinde FTX satın aldı. Bir işlemde, yaklaşık 15.000.000 token borsaya transfer edildi. Bu, kripto para balinaları arasında son 24 saat içinde kaydedilen en büyük işlem olarak da kayda geçti.

“BlueWhale0079” adlı başka bir Ethereum balinası da tek işlemde 149.04 milyon dolar değerinde FTX satın aldı. Buna ek olarak veriler bu balina cüzdanının yakında varlıklarını satabileceğini de gösteriyor. Balina cüzdanında artık sadece 3,8 milyon dolarlık FTT token bulunurken satışların yükselişle birlikte artması beklenmekte.

FTX fiyatı son 7 günde %8 düştü


FTX Token fiyatları son 24 saatte %6’dan fazla düşmüş durumda. Haber yayın saatleri itibariyle de ortalama 23.55 dolar fiyatla satılmaya devam ediyor.

Bu arada, FTT’nin fiyatı son 7 günde sadece %8 oranında düştü. Diğer büyük kripto para birimleri çift haneli bir düşüş yaşarken, FTX tek haneli bir düşüş yaşadı. FTT, toplam piyasa değeri 3,2 milyar doları aşan 19. en büyük kripto para birimi konumunda.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.