Ana Sayfa / Analizler / Piyasalar Neden Düşüyor? 22 Mayıs Kripto Para Piyasaları Analizi
Bybit
Piyasalar Neden Düşüyor? 22 Mayıs Kripto Para Piyasaları Analizi
Piyasalar Neden Düşüyor? 22 Mayıs Kripto Para Piyasaları Analizi

Piyasalar Neden Düşüyor? 22 Mayıs Kripto Para Piyasaları Analizi

Dün kripto para piyasaları biraz toparlar gibi görünse de gidişat değişmemiş gibi görünüyor. İçinde bulunduğumuz 22 Mayıs gününde de ağır bir şekilde düşüş yaşayan kripto para piyasaları artık daha fazla korku salıyor. Birçok yatırımcı bu süreçte zarar ederken birçoğu da düşüşün devam edeceği korkusuyla yarıştan çekilme kararı aldığını belirtti. Buna bağlı olarak yeni bir güçlü satış trendi yakalanınca gün içerisinde piyasalar adeta dibi boyladı diyebiliriz.

22 Mayıs Bitcoin ve Altcoin Piyasaları

Bugün tekrardan 36.000 seviyesinin altını gören kripto para lideri Bitcoin’de de düşüş devam ediyor. Haberimizin hazırlandığı anlarda ise 38.100 dolar seviyesinden işlem görmekte olan BTC’nin birkaç gün daha 40.000 seviyesinin altında olacağı düşünülmekte. Birçok analist halen orta vadede iyi bir performans görülebileceğini düşünse de en azından önümüzdeki birkaç gün yüksek kazanç beklemek doğru olmayacaktır.

Bitcoin’e ek olarak birçok altcoin piyasasına yön veren Etherum (ETH) de şuan ağır düşüş içerisinde. Kısa bir süre öncesinde 4.000 dolar seviyelerine kadar çıkan popüler altcoin şu anda 2.250 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde ise %8 civarında değer kaybeden ETH’de yaşanan bu düşüşle birçok altcoin aylar önceki seviyelerine geri dönmüş durumda.

Bitexen Ortaklığıyla Sivasspor’a Özel Kripto Para Geliyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Analistin Cardano (ADA) Hakkındaki Bu Tahminleri Yatırımcıyı Korkuttu

Analistin Cardano (ADA) Hakkındaki Bu Tahminleri Yatırımcıyı Korkuttu

Başarılı analist Jonathan Morgan tarafından yapılan paylaşımlar Cardano (ADA) yatırımcısını korkutmuş durumda. ADA’nın son günlerdeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.