Ana Sayfa / Altcoinler / Popüler Altcoin Aya Ulaşmaya Hazırlanıyor
Dogecoin ve Eos Fiyatlarında Sürpriz Artış Devam Ediyor
Dogecoin ve Eos Fiyatlarında Sürpriz Artış Devam Ediyor

Popüler Altcoin Aya Ulaşmaya Hazırlanıyor

Popüler Altcoin Aya Ulaşmaya Hazırlanıyor

24 saatlik grafikte %181,5’lik bir artışla Dogecoin (DOGE), tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru her direnci kırıyor. Öte yandan Litecoin güçlü bir ivme gösteriyor ve bir tradera göre DOGE’un performansını takip edebilir.Yatırım Uygulaması Robinhood, kullanıcılarına 6 kripto para birimi ile ticaret yapma imkanı sunuyor: DOGE, Bitcoin, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin. Ünlü trader ve analist “Pentoshi”, DOGE’nin mevcut fiyat hareketinin bu platformdan geldiğine inanıyor.

Litecoin Vurgusu

Ancak Pentoshi, Litecoin’in “en iyi görünen tabloya” sahip olduğunu ve Robinhood’da satın alınabilecek en ucuzlar arasında yer aldığını söyledi. Bu iki faktör DOGE ve LTC madencilik döngüleri ile birleşebilir.Pentoshi ayrıca PayPal’ın kripto hizmetlerinin LTC’nin fiyatına avantaj sağladığını da sözlerine ekledi. LTC / BTC ticaret çiftinde Pentoshi, 444.976 satoshi’de destek belirledi ve uzun vadede 996.579 satoshi hedefliyor. Ünlü trader, DOGE ve LTC madencilik döngülerine aşağıdakileri ekledi:

“DOGE ve LTC birlikte çıkarılır. Her ikisi de burada gösterilen aynı döngülere sahiptir: Döngüseldirler ve fraktallarını tekrarlarlar. Litecoin daha yeni başlıyor! Uzaklaştığınızda her şey orada. Kuşkusuz tarih tekerrür eder.”

Litecoin (LTC) 2.000 Dolar’a mı Gidiyor?

IntoTheBlock’tan elde edilen veriler, Net Ağ Büyümesi gibi LTC göstergelerini, Litcoin’in “gerçek” ağ büyümesini ölçmek için metrik, Büyük İşlemler, Konsantrasyon ve diğerleri gibi olduğunu gösteriyor. Vadeli İşlemler Piyasası Momentumu da hacim ve açık pozisyonunda artış nedeniyle yükseliş eğilimindedir.

Litecoin LTC

Para Etrafında Fiyatın Giriş / Çıkış metriği, LTC için 268 dolar ve 287 dolar civarında daha fazla takdir ve destek olduğunu gösteriyor. 100.000’den fazla LTC adresi, bu seviyelerin yakınında neredeyse 2 milyon LTC satın aldı.

Litecoin LTC

Yükseliş durumunu desteklemek için, kripto traderı Kaleo, LTC’nin 1.000 $’lık fiyatının “yakın” olduğunu ve hatta 2.000 $’a doğru bir hedef belirlediğini söyledi.

LTC, 24 saatlik grafikte %12.9 karla 313 dolardan işlem görüyor. Haftalık ve aylık grafikte, LTC sırasıyla %38.6 ve %56.1 kar elde getirmiş oluyor.

Litecoin LTC LTCUSDT
Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Dogecoin

Dogecoin İçin Çılgın Tahmin : 589 Dolar!

Bir şaka coini olan Dogecoin, Elon Musk’ın attığı birkaç tweet sonrası, birdenbire yükseliş göstererek ralli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.