Ana Sayfa / Altcoinler / Popüler Altcoin Cardano (ADA) Coinbase’de Listelenebilir
Popüler Altcoin Cardano (ADA) Coinbase'de Listelenebilir
Popüler Altcoin Cardano (ADA) Coinbase'de Listelenebilir

Popüler Altcoin Cardano (ADA) Coinbase’de Listelenebilir

Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken popüler altcoin birimi Cardano (ADA) Coinbase tarafından listelenmeye başlanabilir. Bu haberin gerçeğe dönmesi durumunda Cardano’nun değerinde tekrardan bir fırlama olması kaçınılmaz olacaktır. İçinde bulunduğumuz 2020 yılının sonuna kadar listelenmeye alınması beklenen ADA, bu sayede daha fazla kullanıcı ile buluşabilecek.

Cardano’nun geliştirici şirketi olan IOHK tarafından söz konusu listelenme hakkında yapılan yorum şu şekilde oldu:

“Cardano’nun borsalar ile entegre olmasına olanak sağlayan Adrestria’nın piyasaya sürülmesiyle birlikte bazı borsalar ile yakınen çalışıyoruz. Yıl sonuna kadar yeni duyurular gelebilir.”

Listelenme konusunda oldukça umut verici açıklamanın ardından ADA sahipleri heyecanlanmaya başladılar. Yatırımcılarına kısa sürede oldukça ciddi miktarlarda kazanç sağlayan Cardano (ADA), borsalara sunulduğu zaman bu performansına devam etmeyi hedefliyor. Ayrıca geçtiğimiz hafta sanal bir zirve düzenleyen IOHK, yeni güncellemeleri bu zirveden açıklamıştı. Ayrıca şirketin yol haritasını da açıklayan ekiplerin yaptığı duyurular şimdiden büyük bir heyecan uyandırmayı başardı.

Yazının kaleme alındığı sıralarda 0.09 dolardan işlem görmekte olan ADA, son bir aydır düzenli olarak çıkış ivmesi yakalamış durumda. Yatırımcısına kazandırmaya devam eden Cardano için gelecek olan güncellemeler de umut vadettiği için yatırımcıları iyi bir geleceğin beklediği düşünülüyor. Arkasındaki ekip ile gerçekten emin adımlarla ilerleyen ADA, çizdiği grafikle dikkatleri üzerine çekmekte.

Cardano (ADA) Fiyat Grafiği
Cardano (ADA) Fiyat Grafiği 

CoinMarketCap verilerine göre Cardano (ADA) son 1 ayki grafiği ile dikkatleri üzerine çekmekte. Kripto paralar arasında 8. sıradan kendisine yer bulan popüler altcoin biriminde çıkışın devam ettiğini söyleyebiliriz. Özellikle de Bitcoin’de düşüşün devam ettiği şu günlerde çizilen umut verici tablo ile yatırımcıların odağı haline gelmiş durumda. Ayrıca geleneksel borsalar ve hisselerdeki düşüşten de ADA yatırımcılarının kazançlı çıktığını söylemek gerek. Kendisine yatırım için yeni bir yol arayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelen Cardano’nun verilerini takip halinde olmak sizin için de yararlı olacaktır.

Yükselişe Geçmesi Beklenen Altcoin Birimleri Açıklandı

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Koindex İle METEFE Ortaklığı Kullanıcıları Memnun Etti

Koindex İle METEFE Ortaklığı Kullanıcıları Memnun Etti

Kripto para borsası Koindex ile METEFE arasında imzalanan ortaklık kullanıcıları memnun etmiş görünüyor. Bu ortaklık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.