Binance %20 İndirim

Popüler Altcoin İçin 10x Hedefi Verildi

Popüler Altcoin İçin 10x Hedefi Verildi

Cardano (ADA), piyasa değerine göre ilk 10’a girdikten sonra ve geçen yıl %3.597’lik kazançla yazının yazıldığı sırada 1.26 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Cardano ADA ADAUSDT

Cardano’nun yerel tokenı ve platformu büyük bir dönüm noktasına doğru ilerliyor. Hard Fork Combinator Alonzo ile DeFi’ye yılın üçüncü çeyreğinde girilmesi hedefleniyor.

Boğa güreşçisi yatırımcılar, ADA’nın daha fazla değerleneceğine inanıyor. Analist Justin Bennett, bu token’ın bir sonraki rallinin Nisan ayı sonunda gerçekleşeceğini iddia ediyor. Bu zaman zarfında akıllı sözleşme platformu Plutus’un da stres testi yapılacağı belirtiliyor.

Bir gün önce Bennet, “oldukça büyük” bir ADA pozisyonu oluşturduğunu ve desteği 1,10 ila 1,30 ABD doları olarak belirlediğini söyledi. Analiste göre önümüzdeki ay içinde ADA 10 $’a kadar çıkabilir.

Cardano’nun yerel tokenında son fiyat hareketinde analist, yana doğru hareket etmenin, ADA’nın fiyatının fazla değerlenmediğinin bir işareti olan “adil bir oyunun” göstergesi olduğunu söyledi. Bennet ayrıca şu vurguyu yaptı:

ADA’nın 6 hafta boyunca yana doğru hareket etmesi, bana piyasanın aşırı değerli olduğu fikrine inanmamam gerektiğini söylüyor. Dikey giden koinleri satın almıyorum. Son zamanlarda dikey olan ve o zamandan beri bir aydan fazla süredir yatay hareket eden koinleri satın alıyorum. Bu bir sonraki yükseliş için bir tarif gibi.

Aşağıdaki grafikte belirtildiği gibi, ayın sonunda ADA 2 $’ı hedefleyebilir ve ardından önümüzdeki aylarda 3 $’dan daha yüksek bir fiyat alabilir.

Cardano ADA ADAUSDT

2017 boğa koşusunda, ADA 1,18 dolara yükseldi, bu nedenle Bennet mevcut fiyatından 10 kat daha fazla olabileceğini iddia ediyor. ADA ile Bitcoin’i karşılaştıran analist, ADA’nın bir yükseliş döngüsünde 10 kat kârdan “asla daha azını yapmadığını” söyledi.

Akıllı Sözleşme Yetenekleri Cardano’ya Yaklaşıyor

IOG’den Olga Hryniuk’a göre, Cardano’nun bir sonraki protokol yükseltmesi onu “lider akıllı sözleşme platformu” yapacak. Alonzon’un yol haritasını ve lansmanını özetleyen Hryniuk şunları yazdı:

Mart ve Nisan ayı boyunca IO Global ekibi, Alonzo kurallarını Cardano node’u ve defter kodu (…) ile kademeli olarak birleştiriyor. Alonzo yükseltmesinin (hard fork) yaz sonunda gerçekleşmesini bekliyoruz ve Nisan’daki Cardano360 şovunda kesin bir tarih açıklayacağız.

Kripto alanında, birçok kişi Ethereum’un yüksek ücretlerinin kullanıcıları daha ucuz seçeneklere doğru iteceğine inanıyor. Cardano’nun platformu, akıllı sözleşmeleri ve EVM uyumluluğu için daha yüksek güvenlik vaat ediyor.

Ethereum’un Binance Coin (BNB) gibi rakipleri, performans konusunda ADA’nın nereye gidebileceğinin bir göstergesiyse, yatırımcılar BNB’nin rallisine dikkat etmelidir.

Sadece bir ayda %70,6’lık bir artışla BNB, tüm direnci kırmaya ve tüm zamanların en yüksek puanlarını almaya devam edecek gibi görünüyor. ADA’nın DeFi devleri arasında yer alıp almayacağı ise henüz belli değil.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.