Ana Sayfa / Altcoinler / Popüler Analist: Bu Ucuz Altcoin, Stratosfere Gidiyor!

Popüler Analist: Bu Ucuz Altcoin, Stratosfere Gidiyor!

Popüler Analist: Bu Ucuz Altcoin, Stratosfere Gidiyor!

Popüler analist Coin Bureau, son 30 günde %650 oranında büyüyen bir non-fungible token (NFT) projesinin daha da ileri gitmek için temellere sahip olduğunu söylüyor. Coin Bureau, popüler altcoin projesi Chiliz (CHZ)’e dikkatleri çekiyor.

Coin Bureau: Bu altcoin projesi, stratosfere gidiyor olabilir!

Ünlü analist Coin Bureau, 610.000 YouTube abonesine, neden Chiliz’in (CHZ) kripto alanına büyük bir kullanıcı sürüsü getirebileceğini düşündüğünü söylüyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TAŞKIN KAPILARINI AÇMA VE YÜZLERCE VE MİLYONLARCA İNSANI KRİPTO PARA BİRİMİNE ALMA POTANSİYELİNE SAHİP O KATİL UYGULAMAYI MI ARIYORSUNUZ? BU ZOR TEK BOYNUZLU AT BÜYÜK OLASILIKLA GÜZEL BİR SENTLE DEĞERLENDİRİLECEK, BU DA DOĞRU ZAMANDA GİRERSENİZ, GERÇEKTEN ÇILGINCA KAZANÇLAR GÖNDEREBİLECEĞİNİZ ANLAMINA GELİYOR. YA BU PROJE NFT‘LERİ, SPORLARI VE KRİPTOYU BİRLEŞTİRİRSE? BU, ONU STRATOSFERE GÖNDEREBİLECEK ROKET YAKITI TÜRÜ… BU CHİLİZ OLURDU.

Unutulmuş Bu Altcoin Yüzde 900 Yaptı! “Top 10’a Girebilir”

CHZ token, benzersiz dijitalleştirilmiş varlıklara olan yüksek talebin ortasında NFT projelerinin popülaritesinin artmasıyla son birkaç ayda iyi performans gösterdi. CHZ şu anda 2,8 milyar dolarlık piyasa değerlendirmeyle en iyi 50 proje arasında yer alıyor.

Coin Bureau: Chiliz şu anda kripto alanındaki en ilginç projelerden biri!

Blockchain şirketi Chiliz, spor franchise’larının taraftar tokenleri aracılığıyla gelirlerini artırmalarına olanak tanıyan Socios.com platformunu işletiyor. Taraftarların, takım kararlarını etkilemek ve diğer ayrıcalıklara erişim elde etmek için kullanabilecekleri bu tokenleri almak için CHZ kripto para birimini satın almaları gerekir.

Coin Bureau, Chiliz’in şu anda kripto alanındaki en ilginç altcoin projelerinden biri olduğunu ve spor takımlarının taraftar kitlesinden para kazanmasına nasıl yardımcı olduğunu açıklıyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CHİL, EKİPLERİN EKİP YÖNETİMİNİ OYUNLAŞTIRMASI, BUNU KENDİ BAŞINA BİR EĞLENCE TEKLİFİNE DÖNÜŞTÜRMESİ VE BU OYLAMA HAKLARI TALEBİNDEN PARA KAZANMASI İÇİN BİR ÇÖZÜM SUNUYOR. ÖTE YANDAN TARAFTARLAR, TAKIMLARINI DESTEKLEMENİN VE GERÇEK DÜNYADAKİ SPOR ETKİNLİKLERİNİ ETKİLEYEN BELİRLİ TAKIM KARARLARINA OY VERME FIRSATI BULMANIN YENİ BİR YOLUNU BULUYOR.

Tahminleri Tutan Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano, Chainlink ve 3 Altcoin Fırlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

Coin Bureau: Chiliz, Enjin (ENJ) ile ortaklık kurarak büyük adım attı!

Ayrıca analist, Chiliz’in NFT pazarına girerek ve markalı dijital koleksiyonlar oluşturmak için Blockchain ekosistem geliştiricisi Enjin (ENJ) ile ortaklık kurarak kendisini gerçek dünya değeri üretecek şekilde konumlandırdığını belirtti. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SOCİOS, ORTAK KULÜPLER İÇİN ETHEREUM TABANLI KOLEKSİYON ÖĞELERİ OLUŞTURMAK İÇİN ENJİN İLE BİRLİKTE ÇALIŞTI. BİRKAÇ HAFTA ÖNCE CHİLİZ, NFT’LERİ GERÇEK ZAMANLI OLARAK ÜRETMEK İÇİN CHAİNLİNK İLE ENTEGRE OLDUĞUNU DA DUYURDU. BU NEDEN ÖNEMLİ? BU, CHİLİZ’İN GERÇEK DÜNYADAKİ SPOR ETKİNLİKLERİNE VE SINIRLI SAYIDA NFT’LERE YANIT OLARAK DİNAMİK NFT’LER OLUŞTURMASINA OLANAK TANIR… CHİLİZ’İk BİR PROJE, KONSEPT VE GÖRÜNÜŞTE GERÇEK ZAMANLI OLARAK NFT’LERLE BENZERSİZ DİJİTAL SPOR HATIRALARININ YOLUNU AÇIYOR VE ONU GERÇEKTEN SEVİYORUM. AYRICA NFT’LERE TAKIMLA İLGİLİ SOMUT AVANTAJLAR EKLEME FİKRİNİ DE GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM. BU ŞEKİLDE SOMUT GERÇEK DÜNYA DEĞERİNE SAHİP OLURLAR VE BU GELECEKTEKİ TALEBİ YÖNLENDİRMELİDİR.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Bu Tweet, Bitcoin ve Altcoin Piyasasını 288 Milyar Dolar Dump’ladı!

Bu Tweet, Bitcoin ve Altcoin Piyasasını 288 Milyar Dolar Dump’ladı! Tek bir tweet, Bitcoin ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.