Ana Sayfa / Analizler / Popüler Analist, Ethereum (ETH) İçin Boğa Sinyallerini Gösterdi
Binance %20 İndirim
Ethereum (ETH) Yatırımcısı 1 Yıllık Süreçte Yüzde 760 Kazanç Elde Etti

Popüler Analist, Ethereum (ETH) İçin Boğa Sinyallerini Gösterdi

Popüler kripto para analistlerinden BTCfuel tarafından Ethereum (ETH) yatırımcılarını heyecanlandıran tahmin geldi. Ethereum tahmininde 2017 yapısına vurgu yapan analist, şu an için de benzer bir senaryonun yaşanacağını düşündü. Böylece olası bir boğa koşusunun oldukça yakında olduğu vurgulanıyor.

Ethereum İçin Boğa Koşusu Yakında!

Kaynak: Twitter BTCfuel

Daha önce yaptığı başarılı tahminlerle ünlenen BTCfuel, Ethereum için boğa koşusunun yakında olabileceğini iddia etti. Yaşanan iniş ve çıkışların 2017 yılını taklit ettiğini savunan analiste göre yeni bir koşu artık uzakta değil. Bununla birlikte Ethereum için haber yayın saatleri itibariyle 2.861 dolardan işlem görülüyor. Yatırımcısına son 24 saatte sunulan durumsa %2 zarar oldu. Bir süredir düşüşe devam eden ETH’de 2.800 desteği korunmakta. Buna ek olarak bir türlü aşılamayan 3 bin dolarlık dirençse kırılabilmiş değil.

Ethereum için uzun bir süredir beklenen “The Merge” güncellemesi uzun bir süredir erteleniyor. Sürekli ertelenen güncelleme nedeniyle bir miktar güven sorunu yaşandığı belirtilmekte. Yatırımcıların projeye olan inancının bu süreçte azaldığı söyleniyor. Buna ek olarak Ethereum rakibi ağların da yükselişe geçtiği biliniyor. Solana, Polkadot ve benzeri ağlar bu süreçte önemli bir artış yakaladılar. Söz konusu ağlardaki proje sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Kraken, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Kripto Ticaret Lisansı Aldı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Polygon (MATIC) Projesi İçin Önemli Yatırım İddiası

Bitcoin Cash ve Polyon İçin Son Durum Ne? (18 Haziran)

Bitcoin 20.000 dolarlık destek noktasından düştüğü gün BCH için farklı bir senaryo izlendi ve bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.