Ana Sayfa / Bitcoin / Popüler Analistten Bitcoin (BTC) İçin Heyecanlandıran Tahmin
Binance %20 İndirim
Popüler Analistten Bitcoin (BTC) İçin Heyecanlandıran Tahmin

Popüler Analistten Bitcoin (BTC) İçin Heyecanlandıran Tahmin

Popüler bir kripto para analisti yaptığı tahminlerle kripto para lideri Bitcoin (BTC) yatırımcılarını heyecanlandırmış durumda. Sosyal medyada yakından tanınan Justin Bennett, yaptığı tahminle BTC için önümüzdeki günlerde önemli bir ralli yaşanabileceğini belirtti. Bu durum hem BTC, hem de ona bağlı hareket çizen altcoin yatırımcılarını heyecanlandırmış gibi görünüyor. İşte popüler analistin Bitcoin için söylediği o sözler..

Bitcoin (BTC) Ralli Hazırlığında mı?

Bitcoin için tarihteki fiyat hareketlerine göz atan Bennett, yatırımcıları heyecanlandıran ralli hazırlığı iddiasını ortaya attı. Kripto para liderinin %20 ila %30’luk bir ralli görebileceğini belirten popüler analist şunları söylüyor:

“2021’in başından beri, tasfiye fitilinin altına düştüğümüz yeri görebiliyorsunuz, sonra daha yükseğe hareket ediyoruz. Her seferinde bu meydana geldi. Bitcoin için ortalama hareket yaklaşık %63’tür, yani tüm bu hareketlerin ortalamasını alırsanız yaklaşık %63’tür. En küçüğü [Nisan ayında] buradaydı ve bu yaklaşık %27 idi…

Burada neyin olası olduğuna dair bir fikir edinmek için geçmiş fiyat hareketini kullanırsak ve burada en düşük seviye olan 40.000 dolara bakarsak… %27 civarındaki en küçük hareket gibi bir şeyi elde edersek, bu, piyasayı yeniden 50.000 dolara getirir. Bu aslında çok mantıklı olurdu çünkü biliyoruz ki 50.000 ile 53.000 dolar arasındaki bu alanın önemli olması oldukça normal.”

Yaptığı analizde 50.000 – 53.000 arasında bir seviyeden söz eden Bennett, kripto para liderinin bu çıkışa hazır olduğunu ekledi. Yatırımcılar da artık bunun için sabrının sonlarına gelmişken olası bir çıkış hareketi piyasaları rahatlatacaktır.

Bitcoin ve Altın Yatırımlarının Yıllara Göre Kazanç Seviyeleri

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

PlanB: "Bitcoin Fiyatlarındaki Düşüş Piyasayı Rahatlattı ve Yeniden Yükseliş Yaşanacak"

Bitcoin (BTC) İçin Tarihinin En Kötü Haftalık Serisi Yaşandı!

Geçen ay yaşanan Bitcoin (BTC) düşüşü, yatırımcıları tarihin en kötü haftalık dönemine yönlendirdi. BTC şimdi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.