Ana Sayfa / Bitcoin / Range Rover Reklamında Sürpriz Bitcoin Detayı
Range Rover Reklamında Sürpriz Bitcoin Detayı
Range Rover Reklamında Sürpriz Bitcoin Detayı

Range Rover Reklamında Sürpriz Bitcoin Detayı

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi bulunan Range Rover modeline ait reklamda sürpriz Bitcoin detayı dikkat çekti. Reklamda geçmişten günümüze Range Rover modelinin gelişimi yer alırken önemli olaylara da yer veriliyor. Bu doğrultuda da Bitcoin’in 2009 yılında Network ağının oluşturulması da önemli bir olay olarak belirtildi.

Merkez ofisinin İngiltere’de bulunduğu Land Rover markası 50. yılını kutlamakta. Bu doğrultuda tarihsel gelişimlerini anlatan bir reklam videosu hazırlatan marka, en çok satan modelleri olan Range Rover’un ne kadar değiştiğini anlatıyor. Dünya genelinde premium ve lüks araçlar üreten markanın hazırladığı reklamı dilerseniz sizler de aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dünya çapında birçok araç tutkununun yakından bildiği Range Rover modeli ülkemizde de bir o kadar meşhur durumda. Özellikle de sanatçıların sıkça tercih ettiği bu araçlar daha çok rahat bir kullanım isteyenlerin tercihi. Ayrıca aracın iç ve bagaj tasarımının da geniş olması yine birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlayan faktörlerin başında geliyor.

Şirket hayatlarının başlamasının ardından araçlarında ve dünya genelinde yaşanan önemi olaylara yer veren marka, Mark Spitz’in 1972 Yaz Olimpiyatları’nda yedi altın madalya kazanmasını da videoda duyurdu. Ayrıca 1989 yılında Berlin duvarının yıkılması da yine videoda duyurulan önemli olaylar arasında yer alıyor. Video ilerlediğinde ve 2009 yılına gelindiğinde ise Bitcoin Network ağının başlatılması bizleri karşılamakta.

Her geçen gün biraz daha büyümeyi başaran kripto para dünyası birçok kişinin yakından tanıdığı ve yeni modellerini merakla beklediği Range Rover tarafından da duyurulmuş oldu. Ayrıca bu yılın başlarında popüler TV dizisi Simpsons’da kripto paralar ve blockchain teknolojisinin duyurulduğunu da belirtmek gerek. Birçok sektörün bu gibi adımlarla birlikte daha yakından tanıdığı kripto paraların gelişimini hep birlikte izliyor olacağız.

Bitcoin Yatırımcısı Altın Yatırımcısına Karşı Çok Daha Karlı Çıktı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bugün Yaptıkları Çıkışlar İle Dikkat Çeken 3 Altcoin Birimi

Bugün Yaptığı Çıkış İle Dikkat Çeken 3 Altcoin Birimi

Bitcoin piyasasında işler halen durgun ilerlerken altcoin piyasaları onun aksine son 24 saat içerisinde oldukça …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.