Ana Sayfa / Kripto Para / Ripple / Ripple avukatından ortamı ısıtacak açıklamalar geldi
ripple haberleri

Ripple avukatından ortamı ısıtacak açıklamalar geldi

Advertisements

Ripple avukatından ortamı ısıtacak açıklamalar geldi

Ripple (XRP)’ın genel danışmanı Stuart Alderoty, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) XRP’nin sınır ötesi ödemelerde “yakıt olarak” kullanıldığını kabul ettiğini söylüyor. Ayrıca hukuki süreçlerin zaman aldığını belirten Stuart Alderoty, “Sessizliğimiz iş yapmadığımız anlamına gelmiyor” diye de ekledi.

Ripple avukatı Stuart Alderoty: Sessizliğimiz iş yapmadığımız anlamına gelmiyor!

Ripple avukatı Stuart Alderoty, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)’nun, Ripple‘a karşı açtığı dava ile ilgili açıklamalarda bulundu. Stuart Alderoty SEC’in, XRP’nin Ripple’ın sınır ötesi ödeme ürünü On-Demand Liquidity’deki (ODL) yararını kabul ettiğini belirtiyor. Stuart Alderoty konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SEC DAVASI İLE İLGİLİ HANGİ AŞAMADA OLDUĞUMUZU SORANLAR İÇİN: ŞU AN İÇİN BEKLENMEDİK HERHNAGİ BİR DURUM YOK. HUKUKİ SÜREÇLER ZAMAN ALIYOR. SESSİZ OLABİLİRİZ, ANCAK BU İŞ YAPMADIĞIMIZ ANLAMINA GELMİYOR. HUKUK EKİBİMİZ KENDİLERİNİ KISA SÜRE SONRA TANITACAK VER GEREKLİ AÇIKLAMALARI YAPACAKLAR. ARDINDAN DA BİRKAÇ HAFTA İÇİNDE SEC’İN KANITLARA DAYANMAYAN SUÇLAMALARINA KARŞI İLK YANITIMIZI VERECEĞİZ. ŞUNU AKLIMIZIN KÖŞESİNDE TUTMAKTA YARAR VAR: MÜŞTERİLERİMİZİN, ASLINDA XRP’Yİ 90 SANİYE VEYA DAHA AZ BİR SÜRE İÇİNDE FİAT PARAYI XRP’YE ÇEVİRİP, DAHA SONRA BU XRP’LERİ KARŞI TARAFA GÖNDERMEK VE KARŞI TARAFIN DA ELDE ETTİĞİ XRP’LERİ YEREL PARAYA ÇEVİRMEK İÇİN KULLANDIĞINI SEC BİLE KABUL ETMİŞ DURUMDA. BUNUN ADI YENİLİKTİR. NOKTA. DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR BİR KRİPTO PARA BİRİMİNİN HİKAYESİDİR.

XRP Yükselmeye Devam Ederken Ripple CBDC Raporu Yayınladı

Ripple yakında davadaki iddialara yönelik resmi bir yanıt verecek

Stuart Alderoty’a göre, SEC’in çevrimiçi ödemeler için bir yakıt olarak XRP’yi kabul etmesi, varlığı benzersiz ve yenilikçi bir teknoloji olarak konumlandırıyor. Ancak SEC, XRP’nin piyasaya sürüldüğünde kayıtsız bir menkul kıymet olduğunu ve bugüne kadar bir menkul kıymet olarak kaldığını  iddia ediyor. Stuart Alderoty, Ripple’ın hukuk ekibinin yakında davadaki iddialara yönelik resmi bir yanıt vereceğini söyledi.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple fiyatı birden fırladı , Ripple da neler oluyor?

Advertisements Ripple fiyatı birden fırladı , Ripple da neler oluyor? Lider kripto para birimi Bitcoin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.