Ana Sayfa / Altcoinler / Ripple, Cardano ve Stellar Uçuyor! Başarılı Analistler: Bu Seviyeler Yakın
Binance %20 İndirim
ripple haberleri

Ripple, Cardano ve Stellar Uçuyor! Başarılı Analistler: Bu Seviyeler Yakın

Ripple, Cardano ve Stellar Uçuyor! Başarılı Analistler: Bu Seviyeler Yakın.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son günlerde güçlü yükseliyor ve kritik dirençleri ardı ardına geçiyor. Bitcoin’deki yükseliş Ethereum başta olmak üzere birçok altcoin’i pompaladı. Ancak bazı altcoin’ler şaşırtıcı bir şekilde yükseliyor. Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve Stellar (XLM) kripto piyasalarını sarsıyor ve ani bir altcoin rallisine liderlik ediyor. Peki analistlerin bu altcoin’lere yönelik tahminleri nelerdir?

Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve Stellar fırladı! Daha fazlası mı geliyor?

Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve Stellar (XLM) yatırımcıların dikkatini çekiyor. Uzun süreli bir düşüş trendinin ardından bu altcoin’ler yeniden yükselmeye başladı. Son 24 saatte XRP %30 oranında ve 7 günlük bir süre içinde de %50’den fazla arttı. CoinMarketCap verilerine göre, kripto para kısa süre önce 0,40 doları da kırdı.

Cardano’nun fiyatı ise haftalık bazda yüzde 24 oranında arttı. Stellar Lumens ise haftalık bazda yüzde 25’ten fazla değer kazandı. Usta analist Scott Melker, Cardano’nun yükselmek için daha fazla alana sahip olduğunu belirterek fiyatın şimdi 0,15 dolara çıkacağına inanıyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

10X LONG KALDIRAÇ ŞU ANDA %74 ARTTI. POZİSYONA DAHA FAZLASINI EKLEMEK İÇİN YÜKSELEN ÜÇGENİN YENİDEN TEST EDİLMESİNİ BEKLİYORUM. NE GÜN AMA…

Başarılı analist: Ripple şu anda sadece ısınıyor

Başarılı kripto para analisti Credible Crypto, XRP’nin de yükselmek daha fazla alana sahip olduğunu söylüyor. Ancak Credible Crypto, Bitcoin (BTC) rotayı tersine çevirirse bu durumun değişebileceği konusunda uyarıyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

RİPPLE ŞU ANDA SADECE ISINIYOR…

Son Dakika: Ripple Fiyatı Fırladı! Analist: Bu Seviyeleri Bekleyin

Credible Crypto, bir sonraki ralliden önce, yani XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce varlığın 0,168 dolara çekilmesini beklediğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye geriledi.  Bunun dışında analistin, kripto paraların kısa vadeli hareketlerini doğru bir şekilde öngördüğü tahminleri de var. Analistlere göre, lider kripto para Bitcoin tarihi bir boğa koşusunun ortasında yer alıyor. Bu nedenle analistler, BTC’deki yükselişin altcoin’leri de besleyeceğini belirtiyorlar.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Ünlü Analist The Sandbox'ın Neden Artacağını Açıkladı!

The Sandbox (SAND) 1 Dolarlık Direnci Kırıp Geçebilir

Sandbox Metaverse projesinin yerel coin birimi SAND, New York’ta başlayan etkinlikle birlikte son iki gün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.