Ana Sayfa / Altcoinler / Ripple CEO’su: “Davayı Kaybedersek XRP Olmadan da İlerleyebiliriz”
xrp haberleri

Ripple CEO’su: “Davayı Kaybedersek XRP Olmadan da İlerleyebiliriz”

Ripple CEO’su: “Davayı Kaybedersek XRP Olmadan da İlerleyebiliriz”

Julia Chatterley ile bir CNN röportajı sırasında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, davaya yönelik “acil durum planı” sorulduğunda XRP’yi bırakmanın ve onu bir alternatif ile değiştirmenin “kesinlikle” çözümün bir parçası olabileceğini söyledi:

“BU, KESİNLİKLE ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASI OLABİLİR. BENCE XRP’NİN BURADA BİR TÜR KAZANAN OLDUĞU KONUSUNDA KESİN BİR TUHAFLIK VAR: BİTCOİN’İN BİR MENKUL KIYMET OLMADIĞINI ETHER’İN BİR MENKUL KIYMET OLMADIĞINI SÖYLEDİ, AMA BENCE DİĞER HER ŞEY BİRAZ RİSK ALTINDA. ÖZELLİKLE RİPPLE’A KARŞI AÇILAN DAVADA YAPTIKLARI GÖZ ÖNÜNE ALINDIĞINDA. AMA BİLİYORSUN, YAPABİLİRİZ.”

Şeffaflık standardı

Blockchain şirketi Ripple, CEO’su Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen, kayıtsız XRP satışları nedeniyle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava edilmişti. Garlinghouse, XRP satışlarının 150 milyon doları geçmesiyle ilgili bazı iddiaları kamuoyuna açıklamayı reddetti:

“MAHKEMEDE ORTAYA ÇIKACAK GERÇEKLERİ GERÇEKTEN DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM. BİLİYORSUNUZ, BU HALKA AÇIK OLARAK YORUM YAPMADIĞIM BİR ŞEY, ÇÜNKÜ ADALETİN ÇARKLARI YAVAŞ HAREKET EDİYOR. GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKARMAMIZ ÖNEMLİ. SEC’DEN HİKÂYENİN YALNIZCA BİR TARAFINI DİNLEDİK.”

Milyarder, Ripple ve kendisinin kripto para endüstrisinde “herkesten” daha şeffaf olduğu konusunda ısrar ediyor ve diğer piyasa katılımcılarını böylesine yüksek bir standarda ulaşmaya teşvik ediyor.

Ripple, DeFi tehdidi altında hissetmiyor

Yönetici, sınır ötesi bir ödeme sorununu çözdüğü için Ripple’ın stablecoin’ler ve DeFi tarafından tehdit edildiğini düşünmüyor. Şirket, yakın zamanda merkez bankaları için XRP Ledger’ın özel bir versiyonunu tanıtmıştı.

Garlinghouse, Bitcoin’in yok olmayacağına inanıyor. Bu inancı, daha geniş kripto para piyasası için de geçerli. Bununla birlikte öncü kripto para biriminin aşırı enerji tüketimi konusunda endişelerini yineledi ve XRP’nin işlem başına 100.000 kat daha verimli olduğunu ekledi.

“KARBON AYAK İZİNİN GERÇEK BİR SORUN OLDUĞUNU KABUL ETMEMEK, TEKNOLOJİNİN BAŞARISINI ENGELLEYEBİLİR.”

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para Boğalar Bitcoin fiyatını dengelemeye çalışıyorlar ve başarılı olurlarsa VET, SOL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.