Ana Sayfa / Altcoinler / Ripple CTO’su Yatırım Yaptığı 11 Altcoin’i Açıkladı!
ripple haberelri

Ripple CTO’su Yatırım Yaptığı 11 Altcoin’i Açıkladı!

Advertisements

Ripple CTO’su Yatırım Yaptığı 11 Altcoin’i Açıkladı!

Ripple’n baş teknoloji sorumlusu (CTO’su) David Schwartz, yatırım yaptığı altcoin’ler hakkında daha fazla ayrıntı açıklıyor. XRP Ledger’ın orijinal mimarlarından biri olan Ripple CTO’su David Schwartz, en az 555.000 dolar değerinde olan 1.000.000 XRP’ye sahip olduğunu söylüyor.

Ripple CTO’su bu 11 altcoin’e yatırım yaptı ve 300.000 dolar kaybetti

Ripple CTO’su David Schwartz, sahip olduğu XRP’nin tam sayısını açıklamak istemese de sayının 1 milyondan fazla ve 10 milyondan az olduğunu söylüyor. David Schwartz, bu yıl kripto portföyüyle ilgili birçok ayrıntıyı açıkladı. Kısa süre önce Ripple CTO’su, “TIX, DICE, FLASH, VEZT, AMP, SIG, BEE, KIND, PRYZE, KUDOS ve NRN” dahil olmak üzere değerinde aşırı düşüşler yaşayan altcoin’leri alıp satarak 300.000 dolar kaybettiğini söyledi.

Bitcoin Yanlamasına İşlem Yapmaya Devam Ederse Altcoinler Azgın Bir Boğa Koşusuna Başlayabilir

Yıllar önce David Schwartz, 40.000 Ethereum’u token başına 1.00 dolardan, Bitcoin’i 750 dolardan ve XRP’yi 0,10 dolardan sattığını açıkladı. Ünlü yöneticiye göre, bu satışlar portföyündeki riski ortadan kaldırma ve kripto sepetinde çok fazla yumurta olmasını önleme çabasının bir parçasıydı. David Schwartz, mevcut kripto para varlıklarına gelince, eskisi kadar çeşitli olmadıklarını söylüyor. Bu noktada David Schwartz’ın, kripto alanındaki yatırımlarının çoğu dört kripto paranın içinde yer alıyor. David Schwartz konuya yönelik şunları söyledi:

XRP VE BTC’NİN YANI SIRA KÜÇÜK MİKTARLARDA BAT VE ETH’YE VE ÇOK AZ MİKTARDA DİĞERLERİNE DE SAHİBİM.

Üçüncü en büyük kripto para birimi Ripple’da son durum nedir?

Üçüncü en büyük kripto para birimi  Ripple, yazım sırasında yüzde 10 oranında artışla 0,60 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 27,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 16,9 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.