Ana Sayfa / Altcoinler / Ripple CTO’sundan Kritik Uyarı: Kâr Almalısınız!
Bybit

Ripple CTO’sundan Kritik Uyarı: Kâr Almalısınız!

Ripple CTO’sundan Kritik Uyarı: Kâr Almalısınız!

Ripple CTO’su David Schwartz, kripto para piyasasında sevilen ve saygı duyulan bir isim. Son günlerde devasa yükselen BTC ve altcoin fiyatları yatırımcıların başını döndürürken David Schwartz, önemli bir uyarıda bulunuyor. David Schwartz, kripto para yatırımcılarına seslendi ve “Kâr almayı düşünmelisiniz!” dedi.

Ripple CTO’sundan kritik uyarı: Kâr almayı düşünmelisiniz!

Birden fazla büyük kripto para birimi, aynı anda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Bitcoin (BTC), tarihte ilk kez 64.500 doları kırdı ve yeni ATH’sini belirledi. Ayrıca popüler altcoin projeleri Cardano, Ethereum, VeChain, FTX Token (FTT) ve Decred (DCR)’de  tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Yazım sırasında piyasada güçlü bir yükseliş yaşanıyor. Ripple (XRP)’da yükselişini artırarak 2 doları kırmaya hazırlanıyor.

Yükselen kripto para fiyatları yatırımcıların başını döndürürken Ripple CTO’su’dan kritik açıklamalar geldi. Ripple CTO’su David Schwartz’a göre, artık yatırımcıların satış yapmayı düşünmesi gerekiyor, yani kâr alma zamanının geldiğini vurguluyor. David Schwartz konuya yönelik resmi Twitter hesabı aracılığıyla şu açıklamalarda bulundu:

ELİNİZDE YAŞANTINIZI DEĞİŞTİRECEK KADAR KRİPTO PARA VARSA LÜTFEN BİR BÖLÜMÜNÜ SATMAYI KESİNLİKLE DÜŞÜNÜN VE BÖYLECE RİSKİNİZİ AZALTIN. ANCAK BU HERHANGİ BİR TAHMİN DEĞİL. PİYASANIN NEREYE GİDECEĞİNİ BEN TAHMİN EDEMEM… ŞU ANDA 100.000 DOLAR DEĞERİNDE KRİPTO PARANIZ VARSA VE SİZ BUNU 4.000, 5.000 DOLARDAN ALARAK YAPTIYSANIZ… BİR DE 40.000 DOLARLIK BİR BORCUNUZ VARSA BUNU ÖDEMENİZ LAZIM… BENCE BORÇTAN KURTULMAK DA İYİ.

David Schwartz: Biliyorum… Bu durum, çok acı verici bir şey olur!

David Schwartz, yaptığı bu açıklamalar ve uyarılardan sonra gelen yatırımcı yorumlarına da cevap verdi. Genel olarak, yatırımcılar yeni bir boğa döngüsünü kaçırma korkusunu taşıyor. David Schwartz, kripto para yatırmcılarının endişelerini ele alarak şu açıklamayı yaptı:

BİLİYORUM… BU DURUM, ÇOK ACI VERİCİ BİR ŞEY OLUR. ANCAK BEN ALDIĞIM KARARLARDAN MEMNUNUM. PİYASADA, ÇOK DAHA AZ RİSK ALMAYI TERCİH EDİYORUM. ETHEREUM’LARIMI 42.000 DOLARA SATTIM. EĞER KRİPTO PARALARIMI SATMASAYDIM BUGÜN DEĞERİ 90 MİLYON DOLAR OLURDU.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!

Son 24 saatlik zaman diliminde Shiba Inu (SHIB) önemli bir yükseliş yakalamış durumda. Bu süreçte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.