Ana Sayfa / Altcoinler / Ripple CTO’sundan XRP, Bitcoin ve Ethereum Öngörüleri
bitcoin

Ripple CTO’sundan XRP, Bitcoin ve Ethereum Öngörüleri

Advertisements

Ripple CTO’sundan XRP, Bitcoin ve Ethereum Öngörüleri

Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu (CTO’su) David Schwartz, XRP topluluğunun şirketi devasa XRP birikimini yakmaya zorlayabileceğini söyledi. Ayrıca XRPL’nin orijinal mimarlarından David Schwartz, Ethereum ve Bitcoin hakkındaki öngörülerini de paylaşıyor.

Ripple CTO’su: XRP topluluğu şirketi devasa XRP birikimini yakmaya zorlayabilir

Ripple, toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahip ve şirket, dönemsel olarak yaptığı XRP satışlarıyla piyasayı manipüle etmekle suçlanıyor. Ripple ise üçüncü en büyük kripto para biriminin fiyatını etkileyecek kadar XRP satmadığını belirtiyor. Ancak Ripple, kripto paranın rutin satışları nedeniyle uzun süredir eleştirilere maruz kalıyor.

"XRP 1 Dolara Gözünü Dikti": Dünyaca Ünlü Analistten Ripple Yorumu

Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu David Schwartz’a Twitter’da XRP Ledger’ın node’lerinin, doğrulayıcılarının ve topluluk üyelerinin Ripple’ın 50 milyardan fazla XRP tokenini yakmasına neden olup olamayacağı soruldu. David Schwartz’a göre, XRP topluluğu şirketi devasa XRP varlıklarını yakmaya zorlayabilir. Ripple CTO’su konuya yönelik şunları söyledi:

EVET… RİPPLE’IN BUNU ENGELLEMEK İÇİN YAPABİLECEĞİ HİÇBİR ŞEY OLMAZDI. HALKA AÇIK BLOCKCHAİN’LER ÇOK DEMOKRATİKTİR. ÇOĞUNLUK KURALLARIN DEĞİŞMESİNİ İSTİYORSA, AZINLIĞIN BUNLARI DURDURMAK İÇİN YAPABİLECEĞİ HİÇBİR ŞEY YOK.

David Schwartz, Ethereum ve Bitcoin hakkındaki öngörülerini de açıklıyor

XRP Ledger’ındaki değişiklikler, Ledger doğrulayıcılarından %80 onay gerektirir. Bir değişiklik iki hafta boyunca bu eşiğin üzerinde kalırsa etkinleştirilir. Haziran ayında XRPL’deki doğrulayıcılar, Ripple’ın desteği olmadan yeni bir değişikliği kabul etmek için özellikle oy kullandı.

Popüler Analist Ripple'ın Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşacağı Tarihi Açıkladı!

XRPL’nin orijinal mimarlarından David Schwartz, Ethereum ve Bitcoin hakkındaki görüşlerini de netleştiriyor. Ripple CTO’suna göre, Ethereum oldukça boğa görünüyor.  David Schwartz, ETH’nin  “inanılmaz güçlü geliştirici topluluğuna ve en iyi DeFi ekosistemine” sahip olduğunu vurguluyor. Öte yandan Ripple CTO’su, Bitcoin’in teknolojisinin eskimekten korunmak için iyileştirilmesi gerektiğini söylüyor.

Üçüncü en büyük kripto para birimi Ripple’ın fiyatında son durum nedir?

Üçüncü en büyük kripto para birimi Ripple, yazım sırasında ufak kayıplarla 0,61 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 28 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 9,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Bitcoin Ustası: Balina Yumurtlama Sezonu Başladı!

Advertisements Bitcoin Ustası: Balina Yumurtlama Sezonu Başladı! On-chain kripto stratejisti Willy Woo’ya göre, varlıklı yatırımcılar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.