Ana Sayfa / Altcoinler / Ripple Davasında Yatırımcıları İlgilendirebilecek Son Dakika Gelişmesi
Bybit
Ripple Davasında Yatırımcıları İlgilendiren Son Dakika Gelişmesi
Ripple Davasında Yatırımcıları İlgilendiren Son Dakika Gelişmesi

Ripple Davasında Yatırımcıları İlgilendirebilecek Son Dakika Gelişmesi

Bildiğiniz üzere Ripple ve SEC aylardır süregelen bir dava serüveni içerisindeler. Popüler altcoinde dava haberlerinin ilk çıkmasıyla birlikte büyük bir düşüş görülmüştü. Ancak davadan Ripple lehine gelişmeler yaşandıkça XRP değerinde büyük ve ani artışlar peşi sıra yaşandı. Şimdi de dava ile alakalı son dakika gelişmesinin geldiği duyuruldu.

Davada 2 Aylık Ek Süre Tanındı

Gelen habere göre mahkemenin uzman keşif için son tarihin Ekim ayına kadar daha ek süre tanındığı ortaya çıktı. Hali hazırda son tarihin 31 Ağustos olduğu hızlı keşfe ek olarak uzman keşif için 15 Ekim’e kadar belgeler sunulabilecek. Alınan bu karar tartışmalara neden olurken kararın bu saatten sonra iptal edilmeyeceği bildirildi. Yatırımcıları korkutacak bir durum şuan için geçerli değilken konu hakkında avukat Jeremy Hogan tarafından yapılan yorum ise şu şekilde:

Son kararla keşif ve araştırma süresi 60 gün daha uzadı. Bu aslında beklenmeyen bir durum değildi ama tüm dava şimdi 60 gün daha uzadı. Bu yüzden karar duruşması şimdi Aralık-Ocak gibi olabilir. Taraflar arasında anlaşma olmazsa dava 2022’nin başlarına kadar uzar. SEC’nin “XRP ile işlem yapmayın” diye bir belgesi ya da açıklaması yok. Bireysel konular olmadan zaten böyle bir belge çıkmaz.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!

Son 24 saatlik zaman diliminde Shiba Inu (SHIB) önemli bir yükseliş yakalamış durumda. Bu süreçte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.