Ana Sayfa / Altcoinler / Ripple Şimdi Bu Devasa Seviyelere Gidiyor!
ripple haberleri

Ripple Şimdi Bu Devasa Seviyelere Gidiyor!

Advertisements

Ripple Şimdi Bu Devasa Seviyelere Gidiyor!

Ripple (XRP), sıkışıp kaldığı ticaret aralığından çıktığından beri, hiçbir yavaşlama belirtisi göstermeden güçlü bir yükseliş trendinde yer alıyor. Popüler analistler, şimdi XRP’nin teknik görünümünün olumlu olduğunu düşünüyor. Kripto para şu anda fiyat hareketini uzun süredir engelleyen önemli bir direnç seviyesine yükselme sürecinde. Ripple’ın yükselişini BTC’nin eğilimi de güçlendirebilir. Bitcoin kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı ve 19.860 dolara yükseldi.

Bu hareketin ardından ise BTC konsolidasyon aşamasına girdi. Bu konsolidasyon aşamasının kısa ömürlü olup olmayacağı veya önümüzdeki günlerde devam edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor. Ancak 19.500 dolar ile 20.000 dolar arasındaki direnç küçülüyor gibi görünüyor. Popüler bir analist, şimdi XRP’nin yükselişiyle BTC ve diğer kripto paraları geçmeye hazır olduğunu belirtiyor. Analist, XRP’nin büyük bir ivme kazanması için gereken tek şeyin 0,65 doların üzerinde bir kırılma olduğuna inanıyor. Yazım sırasında da XRP’nin 0,66 dolardan işlem gördüğü göz önünde bulundurulduğunda, analiste göre XRP keskin yükselebilir.

"XRP 1 Dolara Gözünü Dikti": Dünyaca Ünlü Analistten Ripple Yorumu

Michaël van de Poppe: Ripple yeni zirvelere doğru devam edebilir

Yazım sırasında XRP, 0,66 dolarlık fiyatıyla yükseliş yönünde işlem görüyor. Son birkaç gündür ticaretin yapıldığı yer burası ve buradaki satış baskısı önemli. Boğalar olumlu bir teknik işaret olan 0,45 dolarlık desteği savunmayı başardı. Analistlere göre, bu gelişmeyi son zamanlarda görülen yükselişle birleştirirseniz XRP’nin yakında daha yüksek seviyelerde patlayabileceği görülüyor.

Usta analist  Michaël van de Poppe, XRP’nin mevcut teknik görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Michaël van de Poppe, XRP’nin kısa vadede ciddi bir artış görmesini beklediğini açıkladı. Analist, XRP’nin 0,45 dolar seviyesini destek olarak onayladığını ve önümüzdeki günlerde daha da artırabileceğini belirtti. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP: DAHA YÜKSEK ZAMAN DİLİMİ DESTEĞİ, DESTEK İÇİN KİTLESEL OLARAK TUTULAN 0,45 DOLAR CİVARINDA. BU NEDENLE, GÜÇLÜ SIÇRAMA 0,65 DOLARLIK DİRENCE BAKIYOR. BU KIRILIRSA, YENİ ZİRVELERE DOĞRU DEVAM ETME OLASILIĞI YÜKSEK.

Popüler analist: Ripple bir sonraki hamlede 1.00 doları hedefleyebilir

Popüler analist Cole Petersen’e göre ise Bitcoin sabit kaldığı ve önümüzdeki günlerde yüksek seviyelere çıktığı sürece, XRP’nin bir sonraki hamlede 1.00 doları hedeflemesi güçlü bir ihtimal.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Defi Için Arbitaj Merkezi : Swaprol Nedir ?

Advertisements Arbitraj için En Teknolojik Platform Swaprol platformu, borsalar arası arbitraj ticareti için uygun bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.