Binance %20 İndirim
Ripple (XRP) Davası İçin Yeni Tarihler Belli Oldu

Ripple Tarafından Davaya İlişkin Yeni Hamle!

Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden yasal anlaşmazlığın ortasında, ekibi güçlendirmek amacıyla iki yeni tecrübeli avukatın tutulduğu açıklandı.

Ekibe yeni katılan Clayton Masterman ve Kylie Kim, SEC’e karşı uzun süredir devam eden davada Ripple şirketini temsil edecek. Bu durumun hukuk ekibini güçlendirmek için iyi bir hamle olduğu düşünülüyor. Yargıç Analisa Torres de davada profesyonel yardımcı kullanma hareketini onaylamış durumda. Ancak ekibe yapılan yeni ekleme, yasal sürecin daha da uzatılabileceğini gösteriyor.

Bu hamle davayı etkiler mi?


Ripple davasına dahil olan avukat Jeremy Hogan, bu eklemenin özet karar için harekete geçmeden önce sadece ek bir soruşturma gücü olduğunu belirtti.

Daha önce, özet karar için önerilen zaman çizelgesinin ortaya çıkmasından sonra davanın 2023’e kadar sürebileceği bildirilmişti. Her iki taraf da 2 Ağustos 2022’den itibaren açılış brifingini başlatmayı kabul etti. Bununla birlikte, nihai raporların 20 Aralık 2022 tarihinde ortaya konması planlanıyor. Bu arada, Ripple Lab’ın hukuk danışmanı, davayla ilgili nihai kararın 2023’te verileceğini düşünüyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

XRP Üzerinde Yüz Milyonlarca Dolarlık İşlemler Dikkat Çekti

Avrupa’daki Bu Anlaşmalar Ripple (XRP) Fiyatını Tetikleyebilir!

Ripple, Avrupa’da devam eden genişlemesinin ortasında bugün iki yeni isteğe bağlı likidite (ODL) ortağı duyurdu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.