Ana Sayfa / Analizler / Ripple (XRP) Boğa Koşusuna Devam Ediyor! Sıradaki Hedef…
Bybit
Ripple (XRP) Boğa Koşusuna Devam Ediyor! Sıradaki Hedef...
Ripple (XRP) Boğa Koşusuna Devam Ediyor! Sıradaki Hedef...

Ripple (XRP) Boğa Koşusuna Devam Ediyor! Sıradaki Hedef…

Son günlerde hızlı bir çıkış gösteren Ripple (XRP) boğa koşusuna devam ediyor. 14 Ağustos itibariyle 1.20 doların üstüne çıkmayı başaran XRP daha da yükselmeye devam ediyor.

XRP İçin Sıradaki Hedef Ne?

Uzun bir süre dava olayının sessizliğinde yatay bir grafik çizen XRP yatırımcısını son günlerde oldukça mutlu ediyor. Son 24 saat içerisinde yaptığı %20’yi aşan artış da bunu kanıtlar nitelikte.

Yaptığı çıkışlarla ve istikrarlı görüntüsüyle güven veren XRP için bu çıkışın sebebi yaptığı başarılı anlaşmalar olarak gösterilebilir. Birçok kurumsal şirket ve hükümetlere bağlı kurumlar ile anlaşan RippleNet itibarını yükselmekte. Bu yüzden de iyileşen XRP fiyatlarında kısa vadede bir sonraki hedef 1.60 dolar olarak belirlenmiş durumda. Birçok yatırımcı için psikolojik sınır olarak da belirtilen bu seviye oldukça kritik bir öneme sahip. Popüler altcoin biriminin söz konusu seviyeyi başarı ile geçmesi durumunda bir sonraki durak doğrudan 2 dolar olabilir. Bu yüzden önümüzdeki günlerde XRP’nin daha yakından takip edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Internet Computer Protocol’ün Geliştirici Şirketine Dava Şoku

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Analistin Cardano (ADA) Hakkındaki Bu Tahminleri Yatırımcıyı Korkuttu

Analistin Cardano (ADA) Hakkındaki Bu Tahminleri Yatırımcıyı Korkuttu

Başarılı analist Jonathan Morgan tarafından yapılan paylaşımlar Cardano (ADA) yatırımcısını korkutmuş durumda. ADA’nın son günlerdeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.