Ana Sayfa / Altcoinler / Ripple (XRP) Bu Metriklerde rekor kırıyor
Bybit
xrp haberleri

Ripple (XRP) Bu Metriklerde rekor kırıyor

Ripple (XRP) Bu Metriklerde rekor kırıyor

Ripple (XRP), son birkaç hafta içinde meydana gelen fiyat hareketinden önemli bir artı kazandı. Veri toplayıcı Santiment’in istatistikleri, XRP’de görülen fiyat artışının 2018’den beri görülmeyen sosyal medya etkileşimleri ile çakıştığını ortaya koyuyor.

Sosyal hacim metriği, farklı sosyal medya platformlarında bir dijital para biriminden bahsedilme sayısını kaydeder. Bu trend, olan gelişmeleri ve artan yatırımcı katılımını göstermeye yardımcı olur. Haftalık zaman diliminde XRP’de görülen artış, önceki kayıtların çok üzerinde. 30 Ocak 2021 tarihli sosyal hacim kayıtları, Ripple’ın etkileşim seviyesinin zirvelere yükseldiğini gösteriyor. Santiment’e göre bu, XRP’nin 0.32 dolardan 0.77 dolara çıktığı 21 Eylül 2018’den bu yana görülen en yüksek seviye.

Benzer şekilde, aktif adreslerin sayısı ve hacmi gibi diğer metrikler de bu yüksek rakama işaret etti. XRP ağındaki aktif adresler 28-30 Ocak arasında 10.776’dan 20.298’e yükseldi. İşlem hacimleri de bu dönemde Bitcoin’i aşarak önemli bir büyüme kaydetti.

Yazım sırasında XRP, 0.42 dolardan işlem görüyor.

Ripple (XRP) küllerinden yeniden doğmuştu

Ripple (XRP)’ın değeri, Kasım ve Aralık ayları arasında 0.77 dolarlık yerel zirveden sonra 0.58 dolardan 0.23 dolara düştü. XRP’nin piyasa değeri, boğalar hızlı bir toparlanmaya yol açan bir geri dönüş yapana kadar dalgalanmaya başladı.

CoinMarketCap’e göre şu anda dördüncü en büyük kripto para birimi olan XRP, son sıçramasını WallStreetBets subreddit’indeki bireysel yatırımcıların yardımıyla yaptı. Ancak coin TSİ 17:00 civarı düşüşe geçti. Reddit kullanıcıları, Dogecoin’de görülen olağanüstü volatiliteden de sorumluydu.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!

Son 24 saatlik zaman diliminde Shiba Inu (SHIB) önemli bir yükseliş yakalamış durumda. Bu süreçte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.