Ana Sayfa / Altcoinler / Ripple (XRP) Dava Sürecine Rağmen Çıkışa Hazır!
Bybit
Başarılı Analist XRP'nin 2 Gün İçerisinde Ulaşacağı Seviyeyi Duyurdu
Başarılı Analist XRP'nin 2 Gün İçerisinde Ulaşacağı Seviyeyi Duyurdu

Ripple (XRP) Dava Sürecine Rağmen Çıkışa Hazır!

Daha öncesinde yaptığı başarılı analizler ile gündeme gelen Crypto Koolaid şimdi de XRP için bir paylaşımda bulundu. Analistin paylaşımında ise XRP’nin 2 gün içerisinde bulunacağı seviyeler yer alıyor. Bu paylaşımıyla Ripple (XRP) yatırımcısının dikkatini çeken Koolaid BTC/XRP paritesi için hareketlilik yaşanacağını düşünmekte.

Ripple (XRP) Artışa Hazır!

Bu fraktalın tutması durumunda büyük bir hareketlilik görüneceğini düşünen başarılı analistin bu paylaşımı şuan için hedefini tutturamamış gibi görünüyor. Ancak geçtiğimiz günlerde XRP için İngiltere’de önemli bir konumda bulunduğu açıklanmıştı. İngiliz yatırımcıların büyük bir sevgisini kazanan Ripple dava sürecine rağmen önemli bir yükseliş sağlayabilir. Buna ek olarak geçtiğimiz günlerde duyurulan ve SEC’e karşı olacak toplu dava da XRP roketinin fitilini ateşleyebilir.

Toplu XRP satışları nedeniyle zaman zaman topa tutulan Ripple (XRP) buna rağmen önemli bir kitleye sahip. Bu sayede dava sürecine rağmen 1 doların altına inmeyen XRP şu anda 1.12 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde sessiz kalmış olsa da Ekim ayı içerisinde 1.60 dolar denemeleri görülecektir.

Bitcoin’in Yeni Bir Rekor Kırmasına Çok Az Kaldı!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

En büyük 6. kripto para birimi konumunda olan Cardano (ADA) bugün sert bir şekilde yükseldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.