Binance %20 İndirim
Ripple (XRP) Davası İçin Yeni Tarihler Belli Oldu

Ripple (XRP) Davası ve Piyasalardaki Son Gelişmeler (30 Ağustos)

XRP’nin fiyatı, son çöküşte büyük zarar gören ve toparlanmaya çalışan diğer altcoinlerin aksine hızlı bir toparlanma belirtisi göstermiyor. Bir toparlanma olursa, Ripple fiyatında başka bir satışa yol açabilecek ve onu düşürebilecek bazı ciddi engeller bulunmakta. Teknik sorunlar altcoinleri rahatsız etse de, SEC ile Ripple arasındaki yasal savaş Aralık 2020’den bu yana devam ediyor ve görünürde sonu da yok.

Davada son gelişmeler


Baş Hukuk Müşaviri Stu Alderotti, SEC’in yaptıklarına ilişkin görüşleri hakkında The Wall Street Journal’a konuştu. Alderothy, yatırımcılara yardım etmek yerine, SEC’in eylemlerinin onları soru işaretleri içerisinde bıraktığını söyledi. Ayrıca SEC’in kendisini kripto alanında “polis” olarak gördüğünü de sözlerine ekledi.

XRP’nin fiyatı ne durumda?

XRP fiyatı, satın alma baskısı eksikliği gösteriyor ve birçok altcoin yükselirken bu durum onu 0,340 dolarlık direncin altında tutuyor. Şu anda, boğalar dahil olursa, havale token projesinin yerel grafiğin üstünde olabileceği olası seviye 0,340 dolar. Alıcılar en yüksek seviyeye ulaşmayı ve bunu bir destek seviyesi yapmayı başarırsa, XRP fiyatı 0,360 dolara ulaşabilir. Bu direnç seviyesi çok önemlidir ve çok fazla satış baskısına neden olabilir ve Ripple boğalarını kontrol altında tutabilir. Buradaki olası bir reddetme, XRP fiyatını 0,286 dolara itebilecek bir sonraki düşüşe yol açabilir. Bazı durumlarda, bu düşüş 0,381 dolarda geçici bir blokaj izleyebilir. Yükseliş momentumunun olmamasına rağmen, XRP, altcoin’in üç aydan uzun bir süre içinde yükselmesini engelleyen 0,381 dolarlık engeli aşmayı başarırsa, boğaların yeniden canlandığının sinyalini verecektir. Bu gelişme, düşüş tezini daha da geçersiz kılabilir ve bir yükseliş trendinin başladığını gösterebilir. Bu durumda, XRP fiyatı tekrar 0,439 dolar noktasına ulaşabilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.