Binance %20 İndirim
Santiment Tarafından XRP Rallisini İşaret Eden Metrik Açıklandı

Ripple (XRP) Fiyatında Daha Fazla Düşüş Tehlikesi! (4 Eylül)

Fiyat hareketleri, boğaların ayı piyasası döngüsüne karşı koymaya çalıştığını ancak başaramadığını gösterirken, Ripple (XRP) fiyatlarının önümüzdeki haftalarda keskin bir şekilde düşmesi bekleniyor. İlk başta XRP için umut var gibi görünse de şimdi ayılara daha fazla kısa pozisyon eklemek için yer bırakıyor gibi durmakta. Haziran ayında başlayan rallinin küresel olarak geri dönmesi ve önümüzdeki iki ila üç hafta içinde fiyatın 0.2875 dolara dönmesi bekleniyor.


XRP fiyatı daha da düşebilir

Ripple fiyatı, Pazar günkü kapanışa doğru kısa vadeli bir başarı olacak gibi görünen Ağustos ayındaki aylık S1 desteğini reddetmeye çalışan boğaları görüyor. Ne yazık ki, boğalar o kadar iyi dayanamadı ve XRP fiyat hareketinin önümüzdeki hafta daha da aşağıya inme şansı bulunuyor. Piyasa Pazartesi sabahı Asya PAC seansları sırasında kötü açılırsa, bu haftaki ralli kolaylıkla düşebilir ve mevcut ralli tamamen tersine dönebilir. XRP fiyatının Eylül ayında yeni S1 civarında yaklaşık 0,3 dolara düşmesi ihtimali var. Bundan sonra, Haziran ayındaki rallinin çoğu silinmiş olacaktır.

Sadece birkaç yüzde 0,2875 dolar ve düşüş döngüsü devam ederken, kısa vadeli ve kısa vadeli tavanlar olarak hizmet eden kırmızı düşüş çizgisi ve 55 günlük basit hareketli ortalama, sırayla bir geri çekilmeye sahip. Bu yükseliş sinyalini kurtarabilecek tek şey biraz dışarıdan yardım. Bu, yatırımcıların hisse senetleri ve kripto para birimleri gibi büyük riskli varlıkları satın almasıyla küresel piyasaların devreye girmesi ve günü kurtarması gerektiği anlamına geliyor. Bu amaçla, borsanın liderliğini, tercihen Nasdaq’ın seans sırasında yüzde birkaç yükselmesini, kripto para birimi için ters rüzgarlar yaratmasını ve XRP’nin fiyatının 0,3616 $’a yükselmesini arayın.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.