Binance %20 İndirim
XRP Üzerinde Yüz Milyonlarca Dolarlık İşlemler Dikkat Çekti

Ripple (XRP) Fiyatında Yeni Bir Ralli Gelecek mi? (27 Eylül)

XRP fiyatı, daha kısıtlı bir zaman dilimi için ilginç gelişmeler göstererek potansiyel bir geri çekilmeye işaret ediyor. Daha geniş bakıldığındaysa, son patlayıcı hareketten sonra daha derin bir geri çekilme olasılığını da sunuyor.

XRP fiyatında geri çekilmenin iki nedeni

XRP fiyatı, aşağıda görüldüğü gibi saatlik grafikte azalan bir üçgen oluşumu gösteriyor. Bu gelişme, bir XRp düzeltmesine neden olabilir. Bu kurulum etrafındaki fiyat hareketi, trend çizgilerine eklendiğinde azalan bir üçgeni tanımlamakta.

Bu tür modeller, ilk yüksek ve düşük salınım arasındaki mesafeyi ölçerek ve kırılma noktasından 0,450 dolar olan bu düşük değeri tahmin ederek elde edilen %15’lik bir düşüşü temsil ediyor. Birçok yönden, bu kısa vadeli görüş, XRP sekiz günden daha kısa bir sürede %74 oranında arttığı için mantıklı olabilir. Böyle üstel bir hareketten sonra, yatırımcılar genellikle kâr satışları yapar ve bu da bir geri çekilmeye yol açar. Neyse ki XRP fiyatı için, 0,449 dolardaki %74 rallisinin orta noktası kırılma noktasının hemen altında ve düşüş momentumunu yavaşlatabilir. Bununla birlikte, yatırımcılar yine de XRP’nin %61.8 Fibonacci düzeltmesine 0,423 dolar noktasına veya bir sonraki desteğe 0,404 dolara inmesini bekleyebilirler.

Düşüş tahminlerine rağmen, yatırımcılar satın alma noktasını gözüne kestirmeli ve XRP tokenlerini indirimli fiyattan satın almak için düzeltmeyi kullanmaya çalışmalıdır. Bu gelişme, istikrar ve konsolidasyon görecek ve ardından başka bir patlayıcı artışı tetikleyecek güce sahip olacaktır.

XRP için patlayıcı bir ralli daha yaşanırsa, XRP fiyatı, onu 0,464 dolardan direnç alanına, 0,561 dolardan 0,596 dolara çıkaracak büyük bir ralli başlatacaktır. Bu direncin kırılması, 0,914 dolara kadar uzanan bir yol açabilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.