Ana Sayfa / Altcoinler / Ripple (XRP) Onay mührünü aldı
Bybit
Ripple (XRP) İçin Büyük Bir Boğa Koşusu Bekleniyor
Ripple (XRP) İçin Büyük Bir Boğa Koşusu Bekleniyor

Ripple (XRP) Onay mührünü aldı

Ripple (XRP) Onay mührünü aldı.

Dijital ödeme firması Ripple (XRP), piyasadaki en prestijli güvenlik ve gizlilik sertifikalarından birini alıyor. Şirket, RippleNet Cloud hizmetinin System and Organization Controls 2 (SOC 2) sertifikasını aldığını açıkladı.

Ripple (XRP), piyasadaki en prestijli güvenlik ve gizlilik sertifikalarından birini alıyor

Şirket, RippleNet Cloud hizmetinin System and Organization Controls 2 (SOC 2) sertifikasını aldığını söylüyor. SOC 2, RippleNet Cloud’un ağı genelinde yüksek bir güvenlik, güvenilirlik ve gizlilik standardı sağladığını onaylar.

Piyasa Kâhini: Ripple Fiyatı İçin Bu 9 Kritik Seviyeye Dikkat!

RippleNet altyapısının bu yüksek notu hak edip etmediğini belirlemek için gerekli testleri bağımsız bir sertifikalı mali müşavir yaptı. Ripple, bu sınıfın finans kurumlarının hizmetlerinin, varlıklarının ve bilgilerinin korunacağına dair tam bir güvenle benimsemesine izin vereceğini vurguluyor. Ripple konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

BU SERTİFİKA, RİPPLENET CLOUD’U BENİMSEMEYİ PLANLAYAN FİNANSAL KURUMLARIN -ÖZELLİKLE DE TİPİK OLARAK ESKİ YAZILIM KULLANAN BANKALARIN- BUNU, MODERN GÜVENLİK VE GİZLİLİĞİ KARŞILAMA SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA, RİPPLE’IN SERTİFİKALI,”ONAY MÜHRÜ” OLDUĞUNA GÜVENEREK YAPABİLECEĞİ ANLAMINA GELİR.

Ripple, 2020 yılının Mayıs ayında RippleNet Cloud’u piyasaya sürdü

Ripple 2020 yılının Mayıs ayında RippleNet Cloud’u piyasaya sürdü. Hizmet, müşterilerine modern, hızlı ve daha uygun maliyetli bir para transferi yöntemi sunmayı amaçlıyor.

Ripple (XRP) Sahiplerine İkinci Bir Airdrop Daha Geliyor! İşte Detaylar

Başlangıcından bu yana 40 banka, Ripple’ın küresel ödeme ağının bir parçası haline geldi. Ripple, RippleNet Cloud’daki işlem hacimlerinin 2020 boyunca her hafta iki katına çıktığını ve tüm Ripple işlemlerinin yarısından fazlasının artık Bulut hizmetinden geçtiğini bildirdi.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!

Son 24 saatlik zaman diliminde Shiba Inu (SHIB) önemli bir yükseliş yakalamış durumda. Bu süreçte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.