Binance %20 İndirim
Ripple (XRP) Ortaklık Kurduğu Ülkeler Arasına Bir Yenisini Kattı
Ripple (XRP) Ortaklık Kurduğu Ülkeler Arasına Bir Yenisini Kattı

Ripple (XRP) Ortaklık Kurduğu Ülkeler Arasına Bir Yenisini Kattı

Küresel anlamda ödeme ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışmalar yürüten Ripple (XRP) ortaklık kurduğu ülkeler arasına yenisini ekledi. Şimdi de Palau Cumhuriyeti ile bir anlaşma imzalayan Ripple’dan gelen açıklama şu şekilde oldu:

 “Ortaklık, başlangıçta sınır ötesi ödemeler üzerine stratejiler ve Palau için ABD Doları destekli dijital para geliştirmeye odaklanacak.”

Devletlerin ödeme çözümleri noktasında yardımcısı olan Ripple, bu hamlesiyle tekrardan önemli bir işe imza attı. Ayrıca Palau Cumhuriyeti’nin Başkanı Surangel Whipps Jr. da konuyla ilgili heyecanını aktardı:

 “Finansal yenilik ve teknolojilerde liderlik etme taahhüdümüzün bir parçası olarak Ripple ile ortaklık kurmaktan dolayı mutluyuz. İş birliğimizin ilk aşamasında, sınır ötesi ödeme stratejisi geliştirmeye ve Palau vatandaşlarının finansal erişimini artıracak bir ulusal dijital para oluşturmaya odaklanacağız.”

Bir Haftada 2 Kat Değerlenen CRO Artmaya Devam Edecek mi?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Coinbase'de Maaş Çeki İle Bitcoin Alım Dönemi Başlıyor

Coinbase’e Açılan Toplu Davada Yeni Gelişme

Coinbase, Dogecoin dolandırıcılığı ve piyango ile ilgili bekleyen iki toplu davayı karara bağlamak için Yüksek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.