Binance %20 İndirim

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 yılı için kripto para tahminlerini açıklıyor. İşte usta isimlerden kripto para tahminleri…

İşte Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticilerinden kripto para tahminleri

Yeni bir blog gönderisinde Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, kripto düzenlemesi, merkezi olmayan finans (DeFi), merkez bankası kripto para birimleri (CBDC’ler) için sırada ne olacağına ve ölçeklenebilirlik ve sürdürülebilirlik konularının piyasada nasıl rol oynanacağı yönelik tahminlerini sunuyor.

Ünlü Kâhin Bitcoin Tahmini ile Satın Alacağı 10 Altcoin’i Açıkladı!

Stu Alderoty: Kripto dostu düzenlemeler olacak

Ripple’ın genel danışmanı Stu Alderoty, ABD’deki kripto para piyasası büyümesinin, sektör olgunlaşmaya devam ederken kripto dostu düzenlemelere bağlı olduğuna inanıyor. Stu Alderoty, Başkan Joe Biden yönetiminin, “akıllı, iyi düşünülmüş düzenlemelerin” ABD’deki kripto para birimlerinin “yeniliğin ortaya çıkmasına ve ana akım benimsenmesine” yardımcı olabileceğini umarak, kripto düzenlemesine öncelik vereceğini tahmin ediyor.

Stu Alderoty, açıklamalarında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple’ın XRP’yi yasa dışı bir şekilde “bir menkul kıymet” olarak sattığı yönündeki iddialarına doğrudan değinmiyor. Ancak Stu Alderoty, kısa süre önce şirketin SEC iddialarına yakında resmi bir yanıt vereceğini söyledi.

James Wallis: Kripto paraların, stablecoin’lerin ve CBDC’lerin daha büyük bir evrim geçirmesini bekliyorum

CBDC’lerin kaderine gelince, Ripple’ın merkez bankası anlaşmalarından sorumlu başkan yardımcısı James Wallis, kripto para birimlerinin fiat para birimlerine sabitlenme eğiliminin gelişmeye devam edeceğine inanıyor. James Wallis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021 BOYUNCA, HER BİR FİRMANIN FİNANS VE ÖDEMELERDE DAHA TANIMLANMIŞ KULLANIM DURUMLARI ARACILIĞIYLA YERİNİ BELİRLEMESİ İLE KRİPTO PARA BİRİMLERİNİN, STABLECOİN’LERİN VE CBDC’LERİN DAHA BÜYÜK BİR EVRİM GEÇİRMESİNİ BEKLİYORUM.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.