Ana Sayfa / Altcoinler / Ryan Selkis DeFi balonunun yakında patlayacağını söyledi
Çeşitlendirme, çok fazla riske girmeden her fırsattan yararlanabilmenizi sağlamanın anahtarıdır.

Ryan Selkis DeFi balonunun yakında patlayacağını söyledi

Ryan Selkis DeFi balonunun yakında patlayacağını söyledi.

Kripto veri sitesi Messari’nin kurucusu Ryan Selkis, ilk madeni para tekliflerinde veya ICO’larda olduğu gibi, merkezi olmayan finans veya DeFi alanı için yaklaşan bir ölüm olacağını tahmin etti. 

Selkis, 10 Eylül’de “DeFi balonu insanların beklediğinden daha erken patlayacak,” diye tweet attı . 

Son haftalarda, pek çok DeFi projesi birdenbire ortaya çıktı ve karmaşık bir ekosistemin bir parçası olarak kazançları artıran önemli faiz ve krediler sundu. Bununla birlikte, bu projelerden bazıları, yatırımcıların parasıyla kaybolmadan önce yatırımları kazanmayı meşru olarak konumlandırıyor – sektörde “halı çekme” olarak biliniyor.

SushiSwap, kısmen de olsa en son halı çekimlerinden biri olarak hizmet etti. Anonim olarak Şef Nomi olarak bilinen projenin başkanı,   geliştirici fonunun bir kısmıyla kaçtı ve kripto borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried’i Sushi’nin kalıntılarından sorumlu bıraktı. 

Selkis bir takip söz konusu “ICO’lar herkesi (gülünç) her endüstri için belirteci bir koordine yarar olacağını düşündüğü için, bir süre için gürledi” tweet . “DeFi, kısa bir süre sonra kurbanlarını örtmek için tükenecek olan küçük bir grup içeriden ve paralı askerin etrafında dolanan büyük bir sermaye havuzudur.”

ICO’lar, günümüz DeFi ile benzer bir havaya sahip olan 2017’de güneşte vakit geçirdiler. Bir fikir üzerine inşa edilen projeler , dakikalar içinde milyonlarca doları toplamayı başardı  . 

Selkis, mevcut sahne gerçek için fazla kazançlı görünmesine rağmen diğer görüşlere kapalı olmadığını söyledi. Messari’nin kurucusu da genel olarak tüm harekete karşı olmadığını söyledi. 

“Fwiw [değeri ne olursa olsun], bu deneyi SEVİYORUM. ICO’lar gibi, getiri çiftçiliği / teşvikli likidite tedariki sermaye oluşumunda yeni bir yenilik. Akıllı insanlar öldürüyor. Ancak çoğu insana DeFi’yi önermiyorum çünkü ben balık tutmak için yüksek bahisli Vegas pokerini önermeyin. ” 

Sonuçta, DeFi etrafındaki ilerleme , kripto endüstrisini ileriye taşıyor . Yoldaki tümsekler hoş olmayabilir, ancak muhtemelen anormal de değildir. 

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Federal Rezerv Bankası, dijital dolar araştırmasının ayrıntılarını açıkladı

Federal Rezerv Bankası, dijital dolar araştırmasının ayrıntılarını açıkladı Cleveland Federal Rezerv Bankası Başkanı ve CEO’su, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.