Sahrasoft Market ve Stok Yazılımı

Advertisements

Sahrasoft firması uzun yıllara dayanan deneyimli bir geçmişle, işletmelere kolay, basit ve anlaşılır bir dilde yazılım hizmetleri sunuyor. Bu yazılım hizmetleri arasında stok takip programı satışını yapan firmaya ulaşmak isteyenler sahrasoft.com internet sitesi üzerinden erişim sağlıyor. Sahra Soft ailesi, vermiş olduğu hizmetlerde bilgisayar ve muhasebe bilgisine gerek kalmadan kullanabilen programları müşterilerine sunuyor. İşletmelerin sıklıkla tercih ettikleri stok programı sahra soft markası sayesinde barkod destekli olarak işlemleri kolaylaştırıyor.

Fırsat Paketleri

2008 yılından beri otomasyon alanında çalışmalar yapan firma site içeriğinde her türlü market programı konularıyla ilgili bilgilere yer veriyor. Market programıyla birlikte ürünlerin stok takibinin yapılmasını sağlıyor. İşletmelere bilgisayar yazılım ve donanım hizmetlerini fırsat paketi ve düzenlemiş olduğu kampanyalarla sunuyor. Market programı içeriğinde yer alan barkod programı ile kolay barkodlama işlemini sağlıyor.

Kaliteli Hizmet

Sahra soft firması, müşteri memnuniyetine önem vererek faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürüyor. Kaliteyi ilke edinerek müşterilerine en doğru hizmeti sunuyor. Vermiş olduğu diğer hizmetler arasında cari hesap programı, veresiye programı, müşteri takip programı ve bir çok program hizmetleri yer alıyor. Firmalara sunmuş oldukları ön muhasebe programları sayesinde hatasız işlem yapmalarında yardımcı oluyorlar. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden sahra soft markete web sitesi üzerinden ulaşan şirketler vermiş oldukları hizmetleri online olarak görüntüleyebiliyorlar. Kaliteli hizmet sunan firmayı müşterileri güven içerisinde tercih ediyorlar.

https://www.sahrasoft.com/Stokprogrami

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.