Ana Sayfa / Altcoinler / Santiment Tarafından XRP Rallisini İşaret Eden Metrik Açıklandı
Bybit
Santiment Tarafından XRP Rallisini İşaret Eden Metrik Açıklandı
Santiment Tarafından XRP Rallisini İşaret Eden Metrik Açıklandı

Santiment Tarafından XRP Rallisini İşaret Eden Metrik Açıklandı

Bir zincir üstü analiz şirketi olan Santiment dün XRP yatırımcısının ilgisini çekebilecek açıklamalarda bulundu. Hatırlayabileceğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Güney Kore’de bulunan ve banka dışı havale sağlayıcılarından biri olan GME RippleNet’e katılmıştı. Bunun ardından da 1 doları aşan Ripple (XRP) daha da sevindiren bir metrik ile karşınızda.

XRP İçin Yeni Ralli İşaretleri!

Santiment tarafından dün duyurulan metriğe göre XRP aktif cüzdan sayısı ve birçok değer hızlıca artıyor. Bunun bir ralli başlangıç hazırlığı olabileceğini belirten Santiment’in sözleri şu şekilde oldu:

XRP, şu anda BTC ve altcoin projelerinden güzel bir ayrıştırmada +%18’lik bir günün tadını çıkarıyor. Adres etkinliğinde (her gün etkileşime giren benzersiz adresler) ve ağ büyümesinde (yeni adresler oluşturulması) bu ralliyi daha da ileriye taşıyacak bir artış olup olmadığına dikkat edin.

Bu sözlerle yatırımcıları heyecanlandıran şirket daha öncesinde yine XRP için başarılı tahminlerde bulunmuştu. Yapılan bu paylaşımda dikkat çekilen nokta olan daha fazla cüzdanın aktif olması da gerçekten rallinin ateşini körükleyen noktalardan biri olabilir. Haber yayın saatleri itibariyle 1.02 dolardan işlem gören XRP’nin ilerleyen günlerdeki durumunu hep birlikte göreceğiz.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Uyuyan Dev Shiba Inu (SHIB) Tekrardan Uyandı!

Uyuyan Dev Shiba Inu (SHIB) Tekrardan Uyandı!

Uzun bir süredir düşmeye devam eden Shiba Inu (SHIB) bugün tekrardan hareketlenmiş durumda. Tıpkı uyanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.