Binance %20 İndirim
Şarkıcı Emrah Kendi Kripto Parasını Çıkartmaya Hazırlanıyor!
Şarkıcı Emrah Kendi Kripto Parasını Çıkartmaya Hazırlanıyor!

Şarkıcı Emrah Kendi Kripto Parasını Çıkartmaya Hazırlanıyor!

Ülkemizde birçok kişinin yakından tanıdığı şarkıcı Emrah kısa bir süre önce kendi kripto para birimini çıkartma hazırlığı içerisinde olduğunu paylaştı. Hali hazırda Bitcoin yatırımları olduğu bilinen şarkıcı Emrah’ın bundan birkaç yıl öncesine dayanan bir kripto para macerası bulunuyor. İlk önce 2018 yılında bir konserinde para yerine 30 adet Bitcoin talep eden şarkıcı bu yatırım hamlesiyle büyük bir kazanç sağlamayı başardı. Şimdi de edindiği tecrübelerle kendisine ait bir kripto para birimi çıkartma hazırlığında.

Emrahcoin Yolda!

Şarkıcı Emrah çıkartacağı kripto para birimi için henüz net bir isim belirlemiş olmasa da Emrahcoin ismi yakın görünüyor. Buna ek olarak Emcoin de şarkıcının düşündüğü isimler arasında yer almakta. Bunun için ilerleyen zamanda bir anket veya fikir alışverişi yapabileceğini de belirten şarkıcı çok yakında kripto para sektöründeki yerini daha sağlam alacak gibi görünüyor.

Cardano (ADA) Yöneticisinden Bitcoin Bizim Düşmanımız Açıklaması!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Tornado Cash

Kısıtlamaların Ardından Tornado Cash Aktif Kalmaya Devam Ediyor mu?

Kripto güvenlik firması CertiK tarafından bugün yapılan açıklamada, bir şirketin kripto karıştırıcı platform olan Tornado …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.