Binance %20 İndirim
Ripple (XRP) Davası İçin Yeni Tarihler Belli Oldu

SEC ve Ripple Arasındaki Davada Yeni Gelişmeler Yaşandı

SEC ve Ripple Perşembe günü XRP davasında yaklaşan özet kararla ilgili ortak bir harekette bulundu. Her iki taraf da mahkemeden bu davada açılan hareketlerle ilgili mühür meselelerinin kabul edilmesini istedi.

XRP davası yakında sona erer mi?

Davada sunulan yeni teklif, XRP davasındaki tarafların özetlerine tam kamu erişimini sağlayacak.

Verimliliği korumak için taraflar, bir başyazı takvimi hazırlamak üzere hızla bir araya gelecekler. Bu sadece cevap kağıtları gönderildikten sonra yapılacak bir hamle olacak. Bunun, her iki tarafın da XRP durumunda çeşitli konuları bir araya getirmesine ve tartışmasına izin vereceği belirtiliyor. Önerge 13 Eylül 2022’den 22 Aralık 2022’ye kadar sürecek. Taraflar, özet karar önergeleriyle ilgili tüm materyalleri mühürlü olarak dosyalamak için bir program başlatacak. Bu, sonunda özetleri, beyanları ve beraberindeki açıklamaları içerecek.

Daha sonra sanıklar Ripple ve SEC, 15 Eylül 2022’de buluşacak ve konuşacak. Bu toplantı, XRP davasında özet kararlar hazırlamak amacıyla her iki özette talep edilen redaksiyonları belirleyecek.

Mahkeme ne öneriyor?

Mahkemenin belirlediği takvimde önergelerin açılmasının 13 Eylül 2022 olduğu belirtiliyor. İtirazların ise 18 Ekim 2022’ye kadar yapılması gerekiyor. Bu önergelere verilen yanıtların 15 Kasım 2022’ye kadar verilmesi gerekiyor. Öte yandan, XRP davasındaki sanıklar, özet kararların halka açık versiyonlarını dosyalamanın önemine de dikkat çekiyor. Bu, yasal bilgilere erişimi sağlayacak ve taraflar böylece böylece kendi sunumlarını hazırlayabilir olacaklar.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.