Ana Sayfa / Haberler / Shiba Inu Bir Borsada Daha Listeleniyor
Bybit
Shiba Inu Bir Borsada Daha Listeleniyor
Shiba Inu Bir Borsada Daha Listeleniyor

Shiba Inu Bir Borsada Daha Listeleniyor

Son günlerin en çok konuşulan altcoin projelerinden olan Shiba Inu bir borsada daha listeleniyor. Buna göre SHIB Hindistan’ın en eski borsalarından ZebPay üzerinde listelenecek.

Shiba Inu ZebPay’da!

Hindistanlı bir kripto para borsası olan ZebPay 4 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Buna ek olarak Hindistan kripto para alanında geride kalmış durumda. Ancak ülkede birçok borsa ve bu teknolojiye ilişkin hizmetler veren şirketler bulunuyor.

Şu anda 100 milyon civarı bir potansiyel kripto para yatırımcısına sahip olan Hindistan henüz bu sektörün yasal zeminini hazırlamış değil. Bu yüzden de büyük bir belirsizliğin hüküm sürdüğü ülkede insanlar yatırım yapmaktan çekiniyorlar. Eğer ilerleyen süreçte bu durum düzeltilir ve yeni adımlar atılırsa kripto para ekosistemi için büyük bir katkısı bulunacaktır.

Yatırımcısına kısa sürede büyük bir kazanç sunan Shiba şu anda 0.00002854 dolardan işlem görüyor. Yaklaşık 1 haftada 2 kattan fazla değerlenen proje birçok borsada aktif olarak alınıp satılabilmekte.

Bitcoin ABD’nin En Büyük 3 Bankasının Toplamından Daha Değerli

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

El Salvador Başkanı Ülkesi İçin Bitcoin'leri Telefonundan Aldığını Açıkladı

El Salvador Başkanı Ülkesi İçin Bitcoin’leri Telefonundan Aldığını Açıkladı

Bitcoin’i yasal bir para birimi olarak kabul eden ilk ülke olan El Salvador son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.