Binance %20 İndirim
Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir ritim değişikliğine işaret ediyor. Alıcıların yükselişi açıkça bir hareket beklentisi yaratmış durumda. Bu beklentinin devam etmesi ve ay sonuna doğru oynaklığın artmaya başlamasıyla SHIB fiyatının daha da yükseldiğini görebiliriz.

Shiba Inu fiyatı yükselişe hazır!

Shiba Inu fiyatı, 9 Kasım’dan bu yana bir düşüş trendi göstererek üç düşük yüksek ve daha düşük dip kaydetti. Bununla birlikte, 22 Kasım’da SHIB, yukarıda bahsedilen dip seviyeleri birleştiren trend çizgisini geçerek bir kırılma yaşanacağını işaret etti.

Bir yükseliş düzeltmesini doğruladıktan sonra Dogecoin katilinde %7’lik bir artış görüldü. Ek olarak, 22 Kasım’da %11’lik bir artış olan Göreceli Güç Endeksi (RSI), yukarı yönlü ayrışmanın doğrudan bir sonucu gibi görünüyor. Bu teknik oluşum, Shiba Inu fiyatı daha düşük bir dip yaparken, RSI daha yüksek bir dip yaptığında oluşur ve bu da güçlü bir momentum oluşumunu gösterir. Bu tutarsızlık, Shiba Inu fiyatları için bir trendin tersine dönmesinin muhtemel olduğunu bizlere gösteriyor.

İleriye dönük olarak, yatırımcılar SHIB’in %15’lik bir boğa koşusu anlamına gelen 0.0000106 dolar bariyerini yeniden test etmesini bekleyebilir. Bununla birlikte, bu seviyedeki olası sıçrama, koşuyu 0,0000116 dolara kadar uzatarak toplam karı %25’e çıkaracaktır.

Yükseliş görünümü açık olsa da, yatırımcıların 0.0000081 dolarlık destek noktasına halen dikkat etmesi gerekiyor. Bu seviyenin kırılması, daha düşük bir dip yaratarak Shiba Inu fiyat yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu durumda ise SHIB, 0.0000074 dolarlık güçlü bir destek seviyesine varmadan önce %9 düşebilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.