Binance %20 İndirim

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi: SHIB Bu Seviyelere Gelebilir!

Shiba Inu, değerinin 0,00001000 doların altına düştüğü korkunç bir hafta sonu seansından sonra Pazartesi günü bir miktar yükselmeyi başardı. Bununla birlikte, Avustralya’da piyasaya sürülen Shiba Eternity kart oyununun duyurulması, fiyat üzerinde olumlu bir etki yaratamadı ve azalan bir üçgen formasyonuna zemin hazırladı.

Shiba Eternity, Shiba Inu’nun yakılmasına katkıda bulunacak

Merakla beklenen Shiba Eternity kart oyununun iOS versiyonu hafta sonu Avustralya’da piyasaya sürüldü. Geliştiriciler, oyunun bir Android sürümü üzerinde de çalışıyor ve bunun birkaç gün içinde yayınlanması bekleniyor.

Öte yandan, SHIB projesinin arkasındaki isim olan Shytoshi Kusama, Shiba Inu token yakma kampanyasını yoğunlaştırmanın yeni yollarını önerdi. Geliştiriciden gelen raporlar, oyunun blok zinciri sürümü başlatıldığında yeni bir yakım katkı sağlayıcısı olarak Shiba Eternity’ye işaret ediyor.

Shytoshi Kusama, 17 Eylül’de Twitter aracılığıyla yeni oyun hakkında şu açıklamayı yaptı:

“SHIBARMY, oyun döneminde yakımlar olacak. Yaklaşan ayrıntılar, Shiba Eternity’nin neden güçlü, zorlu ve Shiba Inu, Shiboshi sahipleri ve Shibarium için harika olduğunu, blockchain sürümü yayınlandıktan sonra açıklayacaktır. Asıl soru, indirme gününde nerede olacaksınız?”

Shiba Inu’nun yakım hızı yeni bir zirveye ulaştı

Shiba Inu’nun yakım hızı geçen hafta artış yaşadı ve yeni bir rekor kırdı. Yalnızca geçen hafta yaklaşık 61.329.300 dolar değerinde SHIB yok edildi ve 19’u Pazartesi günü yanma oranını %42 artırdı. Shibburn, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Son 24 saat içinde toplam 61.329.300 SHIB token yakıldı.” dedi.

Artan yakım oranına rağmen, Shiba Inu fiyatı 12 saatlik grafikte görüldüğü gibi azalan üçgen modelinde görünüyor. 0.00001050 dolarlık destek, SHIB fiyatını 0.00001178 dolarlık kırılma noktasının %46.10 altına uzatarak yükseltti.

Yatırımcılar, Shiba Inu fiyatını Pazar günü düşen mum çubuğu 0,00000999 dolara düştükten sonra almaya başladı ve bu, meme token projesinin Pazartesi günkü gün içi yükseliş görünümünü açıklıyor. Yeni SHIB yükseliş trendi, 0.00001178 dolarlık kırılma noktası toparlanana kadar belirsiz kalacaktır.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Avalanche (AVAX) Durdurulamıyor! Yüzde 100'ün Üzerinde Artış Yaşadı

Avalanche Ağında Yeni Gelişmeler ve AVAX Fiyat Tahmini (2 Ekim)

AVAX, ekosistemlerinde her biri iyi bir şey gibi görünen birkaç ilginç gelişmeden sonra son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.