Binance %20 İndirim
Ocak Ayının En Çok Konuşulanı Shiba Inu (SHIB) Oldu

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 30 Eylül

130 milyondan fazla Shiba Inu token yakın bir zamanda yakıldı ve ölü cüzdan adreslerine gönderildi. Bu, kripto paralar için önemli bir adım olarak biliniyor. Arz ve talep kurallarına dayanarak, bu, başka bir Shiba Inu boğa koşusu için tetikleyici olarak hareket edebilir.

Bir meme token olarak Shiba Inu, sosyal medya mesajlarından büyük ölçüde etkileniyor. Ancak son zamanlarda SHIB geliştiricileri Metaverse, NFT ve DeFi alanına girdikten sonra ekosistemlerini geliştirmek için çalışıyorlar. Sosyal medya varlığındaki azalma da son zamanlardaki düşüş eğiliminin bir sonucu olabilir, ancak kripto paraların yakılması kıtlığı artırabilir ve bu da fiyatı olumlu yönde etkileyebilir.

Shiba Inu DeFi girişimi, ShibaSwap kullanıcıları çekemedi, ancak Shibosis (NFT protokolü) başarılı olmuş durumda. Bununla birlikte de Shiba Inu için balina aktivitesi hızlanmaya devam ediyor. Yakın tarihli bir WhaleStats raporuna göre, Shiba Inu, ilk 1000 Ethereum balinası tarafından tutulan en popüler tokenlerden biri konumunda.

Yakım aktiviteleri Shiba Inu fiyatını etkiler mi?

SHIB için devam eden yakım aktivitelerinin piyasa üzerinde etkili olması beklenmekte. Piyasa uzmanları, böyle bir toparlanmanın tam zamanlamasını belirlemek zor olduğundan, pazarın Ekim ayında veya birkaç ay içinde %30’a kadar yükseleceğine inanıyor. En son Shiba Inu fiyat tahminlerine göre, SHIB fiyatı Eylül ayının en düşük seviyesini kırmazsa, söz konusu yükseliş olasılığı daha yüksek olacaktır. Bununla birlikte, destek kırılırsa, güçlü bir ayı piyasası sıkışması ve belki de mevcut fiyatında %30’luk bir düşüş görebiliriz.

Balinaların Shiba Inu (SHIB) ilgisi

Ethereum büyük balinalarının cüzdanlarında 280 milyardan fazla Shiba Inu token bulunuyor. Galion adıyla bilinen bir Ethereum balinası, iki ayrı işlemde 272 milyar Shiba coin satın aldı. Uzmanlar, balinaların Shiba Inu’yu büyük bir şekilde toplamaya devam ettiğine inanıyor.

Shiba Inu fiyat tahmini

Haber yayın saatleri itibariyle SHIB/USDT, 0.0000118 dolardan işlem görüyor. Günlük grafikte, son desteğin 0,00001 dolar seviyesinde olduğu bir baş ve omuz modeli görülmekte. Haziran ve Ağustos aylarında bir yükseliş trendi oldu, ancak yeni bir yüksek seviye olan 0,0018 dolara ulaştıktan sonra düşüş trendinde görünüyor. Mumlar, 40 civarında RSI ile daha düşük BB aralığında oluşuyor. Şu anda, Shiba Inu önemli bir fiyat alanında işlem görüyor ve Eylül desteğini 0,00001 dolar civarında kırarsa, o zaman daha düşük olan 0,0000077 dolar seviyesine ulaşacağını bizlere gösteriyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.