Binance %20 İndirim
Popüler Altcoin Shiba Inu (SHIB) Yılı Nasıl Noktalayacak?

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini: Bu Seviyelere Dikkat! (2 Ekim)

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, ticaret yelpazesinin her iki tarafıyla da boğuşurken ayılar ve boğalar arasında çekişme devam ediyor. Sonunda bir yön duygusu görmek için bekleyen yatırımcılar arasında kararsızlık hakim. Buradaki sorun, SHIB fiyat hareketinin kesintiye uğraması, düşük hacimde işlem görmesi ve yakında işlem gerçekliğine yakalanmasıdır.

SHIB fiyatı ne yöne gidecek?

Shiba Inu fiyatı, Ağustos ortasından bu yana fiyat hareketinin üzerinde asılı duran kırmızı azalan trend çizgisinin yanında tüm hafta boyunca yukarı ve aşağı seyretti. Bu bir sorun olarak görülmemeli, çünkü bu durumun daha kötü bir düşüşe karşı onu koruduğu düşünülüyor. Bu kadar sessiz bir fiyatın, dünyada tam anlamıyla bir finansal karmaşa hakimken bunu başarabilmesi yatırımcılar için harika. Shiba Inu için bunun yaşanmasının nedeni, fiyat hareketinin hala 0,00001011 dolardan desteklenmesi olabilir, ancak yakında SHIB’nin fiyat hareketini tartmaya başlayacak olan geniş bir aşağı yönlü risk listesine karşı tutmasını beklemek zor olacaktır. Bu gerçekleştiğinde, 0,00000712 dolara keskin bir düşüş beklenebilir ve bu 0,00001000 dolarlık bariyere veda edilebilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.