Ana Sayfa / Altcoinler / Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Daha da Düşebilir mi? (7 Mayıs)
Binance %20 İndirim
Ethereum Balinasından Yüz Milyarlarca Adet SHIB Alım Hamlesi

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Daha da Düşebilir mi? (7 Mayıs)

SHIB fiyatı, Nisan ayında başlayan düşüşü sürdürürken güçlü aşağı yönlü dinamikler gösteriyor. Hali hazırdaki düşük harekete rağmen, tüccarlar birkaç haftalık destek seviyelerine yaklaştıkça düşme şansı daha fazla artabilir.

SHIB fiyatı destek bölgesinin yakınında!

SHIB fiyatı, kripto piyasalarının daha geniş çöküşüne karşı direnç gösteremedi. Cuma günü fiyat dar bir aralığın üzerindeydi ve bir “Doji” mumu yarattığı görüldü. Söz konusu formasyon yatırımcıların kararsızlığını yansıtmaktadır. Bu nedenle de Shiba Inu yatırımcısının kendinden emin olmayan bir görüntü çizdiklerini söylemek mümkün.

Ayrıca, SHIB fiyatı rekor seviyesinden neredeyse %78 aşağıda bulunuyor. Bugün SHIB, Ocak ve Şubat aylarında görülen düşük seviyeli noktalara yakın bir konumdan işlem görüyor. 0,000020 dola ile 0,000024 dolar arasında değişen destek seviyelerinin, yükseliş trendinin tabanını genişleten önemli bir acil durum bölgesi olduğu kanıtlanmış durumda.

Shiba Inu için satın alma baskısı, fiyatı 0,000022 dolarlık 24 günlük EMA’ya (üstel hareketli ortalama) doğru itebilir. Yatırımcıların başka bir geri çekilmeye devam edebilmeleri için bazı önemli tedarik bölgelerinin farkında olmaları gerekiyor.

Haftalık grafikte fiyat 0,000017 doların altına düşerse fiyat 0.000010 dolar noktasından önce bir destek seviyesi bulmakta zorlanabilir. Bu senaryoya karşın “Shibarmy” tarafının dikkatli olması gerekiyor.

ABD, Rusya Merkezli Kripto Fidye Yazılımı İçin 15 Milyon Dolar Ödül Koydu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.