Binance %20 İndirim
Ufak Bir Shiba Inu Yatırımıyla Yüzbinlerce Dolar Kazanan Kişi İşini Bıraktı

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Yükselir mi? (16 Temmuz)

Shiba Inu‘nun (SHIB) devam eden olumsuz hareketi, yatırımcıların kripto para biriminin gelecekteki bir eğilim potansiyeli konusunda şüpheci olmasına neden olmuş durumda. Şu anda meme coin projesi, %25’lik bir düşüş olasılığını hedefler vaziyette.

SHIB için hareket sinyalleri, 9 Haziran’daki %16’lık düşüşün ardından bu yana nispeten daha güvenilmez bir hal almış durumda. Daha önce, SHIB’in üçgen kırılması, meme coin biriminin fiyatını %60 oranında artırma potansiyelini göstermişti. Ne yazık ki, şimdi bu üçgenin yatırımcıları başarısız pozisyonlar açmaya çekmek için tasarlanmış bir tuzak olabileceği iddiası ortaya atılıyor.

SHIB şu anda 0.00001076 dolarlık bir değere sahip. Bu, SHIB için bir rallinin başlangıcı gibi görünse de, kripto analizleri, 0,00000110 dolardaki bölgesinin yakınında bir üçgen tepe noktası için mükemmel bir şekilde ayarlanmış olduğunu ortaya koyuyor.

Bu nedenle, yatırımcılar, herhangi bir düşüş sapmasını izlemek için SHIB çizelgelerindeki daha küçük zaman dilimini göze almalılar. Daha iyimser bir yaklaşım senaryosunda ise, 0.00001000 dolar seviyesinden inişin ihlalini bekleme ihtimali bulunuyor. Düşüş tezini iptal etmek için SHIB fiyatının 0,00001250 doları geçmesi gerekmekte. Eğer bu hareket başarılı olursa, mevcut SHIB fiyatında %30’luk bir artışa neden olacaktır.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Piyasalar Düşerken XRP ve Dogecoin Fiyatında Artış Yaşanıyor

Küresel kripto piyasasının değeri, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paraların kırmızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.