Binance %20 İndirim
Ufak Bir Shiba Inu Yatırımıyla Yüzbinlerce Dolar Kazanan Kişi İşini Bıraktı

Shiba Inu (SHIB) Kritik Seviyede Tutunmaya Çalışıyor!

Sosyal medyada dev bir topluluğa sahip olan Shiba Inu (SHIB) kritik seviyede tutunmaya çalışıyor. Son 24 saati %4’lük çıkışla sonlandıran popüler meme token projesinde yatırımcıların heyecanı sürüyor. Buna ek olarak 0.00003000 seviyesinin önemi Shiba için bir hayli fazla. Peki meme token projesi bu seviyeyi koruyabilecek mi? İşte detaylar..

Shiba Inu (SHIB) Artışa Devam Edebilecek mi?

Haber yayın saatleri itibariyle 0.00003026 dolarlık bir değere sahip olan Shiba Inu, son haftaları oldukça hareketli geçiriyor.

Öğle saatleri itibariyle önemli seviyelerin görüldüğü SHIB token üzerinde yaşanan bu artışın ardından toparlanma devam ediyor. Gelinen kritik seviye ise yeterince desteklenmiyor gibi durmakta. Haftanın son gününde yaşanan bu sürpriz artışa ek olarak önümüzdeki hafta yeni denemelerin geldiğini görebiliriz. Özellikle de Shibarium ağının geliştirilmesi haberleriyle birlikte sosyal medyadan başlayacak bir yeni alım dalgası ile SHIB token değerinde de artış görülmesi oldukça muhtemel.

Kripto para dünyası ile yeni tanışan birçok acemi yatırımcının ilk deneyimi olan Shiba Inu ülkemizde de oldukça popüler. Özellikle de orta ve uzun vadede rekorlar kıracağı düşüncesi ile büyük alımlara sahne olabiliyor. Ancak her türlü ihtimale karşın araştırma ve detaylı düşünme sürecinin atlanmaması gerekmekte.

Kripto Paralara %40 Vergi mi Geliyor? Mustafa Elitaş Açıkladı!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Piyasalar Düşerken XRP ve Dogecoin Fiyatında Artış Yaşanıyor

Küresel kripto piyasasının değeri, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paraların kırmızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.