Ana Sayfa / Altcoinler / Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!
Bybit
Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı
Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!

Son 24 saatlik zaman diliminde Shiba Inu (SHIB) önemli bir yükseliş yakalamış durumda. Bu süreçte yatırımcısına %20 kazanç sunan SHIB daha da yükselebilir.

Shıba Inu’da Yükseliş Devam Edecek mi?

Dogecoin’e rakip olarak çıkartılan ve yine bir meme token projesi olan SHIB önemli bir çıkış gösterdi. Ancak yatırımcılar yükselişin devam edip etmeyeceği konusunda kararsızlar. Çünkü bildiğiniz üzere gücünü daha çok sosyal medyadan alan bu tarz projeler kısa sürede önemli değer değişikliklerine uğrayabiliyor. Bu yüzden de Shıba Inu için yükselişin devam edip etmeyeceğini kestirmek oldukça zor.

Haber yayın saatleri ile SHIB 0.00000808 dolardan işlem görüyor. Dünden bu yana kazandığı başarılı ivme ile bu seviyeye çıkan Shıba Inu yatırımcısının yüzünü sonunda güldürdü. Ülkemizden de büyük bir yatırımcı kitlesi bulunduran popüler altcoin birimi son zamanlarda oldukça sessizdi. Ancak görünen o ki Eylül ayı SHIB için çok daha hareketli anları bizlere yaşatacak.

Avalanche (AVAX) Rekorlara Doymuyor!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin'in Yeni Bir Rekor Kırmasına Çok Az Kaldı!

Bitcoin’in Yeni Bir Rekor Kırmasına Çok Az Kaldı!

Yaşanan son çıkışlarla birlikte kripto para lideri Bitcoin’in yeni bir rekor kırmasına çok az kalmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.