Ana Sayfa / Altcoinler / Shiba Inu (SHIB) Yatırımcıları Bu Seviyelere Dikkat Etmeli! (11 Mayıs)
Binance %20 İndirim
Popüler Altcoin Shiba Inu (SHIB) Yılı Nasıl Noktalayacak?

Shiba Inu (SHIB) Yatırımcıları Bu Seviyelere Dikkat Etmeli! (11 Mayıs)

Shiba Inu fiyatı, en güçlü SHIB yatırımcılarını bile korkutan işaretler gösteriyor

Shiba Inu fiyatı, ünlü meme coin projesinin muhtemelen daha fazla fiyat düşüşü yaşayabileceğini gösteriyor. Kendini “Doge Killer” ilan eden proje şu anda gerçekten de ölümcül görünüyor. Çünkü, ayılar daha önce tutulan 0.00001839 dolarlık destek bölgesini kırabilir. 0,00001513 dolar civarındaki Fibonacci düzeltme seviyesi de yakın zamanda ayıları işaret eden bir hareket tarafından kırıldı ve düşüş devam ediyor.

Shiba Inu fiyatı, mevcut seviyenin satın almaya değer olduğunu düşünen yatırımcıların desteğini de kaybetti. Göreceli güç endeksi bu fikri karıştırıyor çünkü satın alma destek seviyeleri birkaç zaman dilimine bölünüyor. Ayılar, 0.000000666 dolar bölgesi gibi daha düşük likidite seviyeleri uygulanana kadar kâr elde edecek ve açıklarını kapatmayacaktır.

Ancak haftalık ve aylık grafikler Shiba’nın toparlanması için en önemli belirleyici faktör. SHIB fiyatı 0,00001774 doları kırarsa, haftalık grafikte bir boğa hareketi başlayabilir. Böylece, Shiba Inu’nun mevcut fiyatında %130’luk bir artışla sonuçlanacak olan 0.00003000 dolarlık bir rahatlama potansiyeli de olabilir.

Terra’nın Etkisiyle DeFi Protokolleri Ağır Kan Kaybetmeye Devam Ediyor!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.