Ana Sayfa / Altcoinler / Shiba Inu (SHIB) Yükseliş Trendini Korumaya Devam Ediyor
Bybit
Shiba Inu (SHIB) Yükseliş Trendini Korumaya Devam Ediyor
Shiba Inu (SHIB) Yükseliş Trendini Korumaya Devam Ediyor

Shiba Inu (SHIB) Yükseliş Trendini Korumaya Devam Ediyor

Son haftaların en çok konuşulan kripto paralarından biri olan Shiba Inu (SHIB) yükseliş trendini korumaya devam ediyor. Kısa bir süre önce değerini ikiye katlayan popüler altcoin projesi bu artışını devam ettirebilecek güce sahip. Üstelik bugün yapılan yüksek hacimli satın alımlar da bu durumu kanıtlar nitelikte.

Shiba Inu Yükselmeye Devam Edecek mi?

Shiba Inu 16 Ekim AnalizShiba Inu 16 Ekim Analiz

TradinView üzerinden alınan verilere göre Shiba şu anda 0.00002601 dolardan işlem görüyor. Yatırımcısına son 24 saat içerisinde %4’ü aşan bir kazanç sunan SHIB birçok analiste göre yükseliş trendini halen koruyor. Özellikle de Bitcoin’deki durumdan kaynaklı piyasalardaki olumlu hava onu tekrardan yukarılara taşıyabilir.

Bundan 5 ay öncesinde yaşanan önemli altcoin koşusunda 0.0000388 ile rekor kıran Shiba bunun yaklaşık %30 gerisinde. Ancak yaşananlara baktığımızda son günlerdeki performansı ile tekrardan yeni bir ATH oluşturabilecek gibi görünüyor. Ne kadar bir meme token projesi olsa da çeşitli işbirlikleri oluşturan SHIB bu açıdan yatırımcısına güven veriyor. Buna ek olarak geliştirilen ShibaSwap projesi de yine ekosistem için oldukça büyük bir öneme sahip.

Kendi içerisinde projeler geliştirmeye ve yatırımcısına sunmaya devam eden Shiba kısa sürede inanılmaz bir yükseliş kaydetti. Ancak bu durum acemi yatırımcılar için oldukça riskli olabilir. Bu yüzden ne yaptığınızdan tam emin değilseniz sizi üzebilecek tutarlar ile kısa vadeli düşünmek sorun yaratabilir. Bu yüzden yatırım yapmadan önce kafanızda bir plan çizmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Adana Demirspor Fan Token Bitexen’de Listelendi

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

En büyük 6. kripto para birimi konumunda olan Cardano (ADA) bugün sert bir şekilde yükseldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.