Binance %20 İndirim
Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Yatırımcılarını Heyecanlandıran Yeni Açıklama!

Shiba Inu fiyatı son zamanlarda yatırımcıların radarında ve bunun bir nedeni, kurucusu ve baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın yakın zamanda attığı bir tweet olarak gözüküyor. Geçen hafta, Shiba Inu takipçileri, Shytoshi Kusama’nın, muhtemelen yatırımcılara fayda sağlayacak bir topluluk projesi hakkında önemli bir güncelleme yayınlamasından sonra heyecanlandılar. Kusama’nın tweet’inin, topluluk girişimlerinden biri için planlanmış bir yakım mekanizmasıyla bağlantısı olduğuna inanılıyor.

Kusama’nın dikkat çeken paylaşımı

17 Eylül’de Shib Army’e yaptığı konuşmada Kusama, “Oyun döneminde burn etkinlikleri olacak. Yaklaşan ayrıntılar, #ShibaEternity’nin neden güçlü, zorlu ve Shib, Shiboshi sahipleri ve Shibarium için harika olduğunu açıklayacak.” dedi.

Ayrıca bir kullanıcının tweetine yanıt olarak Kusama, “İndirme gününden önce detaylı olarak anlatacağım. Konuşulacak çok şey var çünkü oyundan çok daha fazlası…” diye de ekledi.

Avustralya’da “Shiba Eternity” lansmanı

Shiba Inu, geçen hafta Avustralya’da blockchain tabanlı kart oyunu Shiba Eternity’yi piyasaya sürdüğünü duyurdu. Bir sonraki lansmanın, indirme günü ile birlikte dünyanın tüm coğrafyalarında oyunun resmi sürümü için olması bekleniyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Dogecoin (DOGE) Fiyatında Tehlike Çanları Çalıyor! 1Ekim Analiz

Dogecoin fiyatı son dönemlerde oldukça dar bir alanda hareket ediyor. Şu anda DOGE yatırımcıları için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.