Ana Sayfa / Altcoinler / Shıba Inu Yatırımcısını Neler Bekliyor? İşte Detaylar…
Shıba Inu Yatırımcısını Neler Bekliyor? İşte Detaylar...
Shıba Inu Yatırımcısını Neler Bekliyor? İşte Detaylar...

Shıba Inu Yatırımcısını Neler Bekliyor? İşte Detaylar…

Son birkaç gündür pek konuşulmasa da Shıba Inu’da hareketlilik devam ediyor. Haberimizin hazırlandığı an itibariyle 0.000008424 dolardan işlem görmekte olan popüler altcoin SHIB şu anda market hacmi bakımından en büyük 34. kripto para birimi konumunda. Bunu ise birkaç hafta öncesinde yaptığı inanılmaz çıkışa borçlu olan coin için umutlar halen devam ediyor. Peki Shıba Inu yatırımcısını neler bekliyor? Yazımızda bu konuyu ele alacağız.

Shıba Inu 6 Haziran Analiz

Shıba Inu 6 Haziran Analiz

Shıba Inu için son 24 saatlik süreçte bazı anlarda ani hareketlenmeler görülse de genel olarak değeri pek fazla değişmiş değil. Buna rağmen büyük bir market hacmine sahip olan SHIB aynı zamanda iyi de bir yatırımcı kitlesini kendisine hayran bırakmış durumda. Bu sayede sosyal medya üzerinde gündemden düşmeyen altcoin için umutlu bekleyiş devam ediyor. Şuan için alta doğru ani bir kırılma beklenmezken daha çok yatay ilerleyiş sürecek gibi görünüyor. En azından önümüzdeki birkaç günlük süreç için söylenen bu sözler belki de bir alım fırsatına işaret ediyor olabilir. Bu yüzden sizler de popüler altcoin Shıba Inu’da fırsatları yakalayabilmek adına şimdiden yakın takibinize alabilirsiniz.

Türk Yatırımcı Bu Hafta En Çok Hangi Altcoin’leri Tercih Etti? İşte Detaylar…

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Bugün sabaha karşı büyük bir düşüş trendi içerisine giren kripto paralar birçok yatırımcıyı zarara uğratmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.