Binance %20 İndirim
Shıba Inu Yatırımcısını Neler Bekliyor? İşte Detaylar...
Shıba Inu Yatırımcısını Neler Bekliyor? İşte Detaylar...

Shıba Inu Yatırımcısını Neler Bekliyor? İşte Detaylar…

Son birkaç gündür pek konuşulmasa da Shıba Inu’da hareketlilik devam ediyor. Haberimizin hazırlandığı an itibariyle 0.000008424 dolardan işlem görmekte olan popüler altcoin SHIB şu anda market hacmi bakımından en büyük 34. kripto para birimi konumunda. Bunu ise birkaç hafta öncesinde yaptığı inanılmaz çıkışa borçlu olan coin için umutlar halen devam ediyor. Peki Shıba Inu yatırımcısını neler bekliyor? Yazımızda bu konuyu ele alacağız.

Shıba Inu 6 Haziran Analiz

Shıba Inu 6 Haziran Analiz

Shıba Inu için son 24 saatlik süreçte bazı anlarda ani hareketlenmeler görülse de genel olarak değeri pek fazla değişmiş değil. Buna rağmen büyük bir market hacmine sahip olan SHIB aynı zamanda iyi de bir yatırımcı kitlesini kendisine hayran bırakmış durumda. Bu sayede sosyal medya üzerinde gündemden düşmeyen altcoin için umutlu bekleyiş devam ediyor. Şuan için alta doğru ani bir kırılma beklenmezken daha çok yatay ilerleyiş sürecek gibi görünüyor. En azından önümüzdeki birkaç günlük süreç için söylenen bu sözler belki de bir alım fırsatına işaret ediyor olabilir. Bu yüzden sizler de popüler altcoin Shıba Inu’da fırsatları yakalayabilmek adına şimdiden yakın takibinize alabilirsiniz.

Türk Yatırımcı Bu Hafta En Çok Hangi Altcoin’leri Tercih Etti? İşte Detaylar…

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Avalanche (AVAX) Durdurulamıyor! Yüzde 100'ün Üzerinde Artış Yaşadı

Avalanche Ağında Yeni Gelişmeler ve AVAX Fiyat Tahmini (2 Ekim)

AVAX, ekosistemlerinde her biri iyi bir şey gibi görünen birkaç ilginç gelişmeden sonra son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.