Ana Sayfa / Altcoinler / Sivasspor Fan Token (SIV) Ön Satışı Büyük Bir İlgi Gördü
Binance %20 İndirim
Sivasspor Fan Token Ön Satışı Büyük Bir İlgi Gördü
Sivasspor Fan Token Ön Satışı Büyük Bir İlgi Gördü

Sivasspor Fan Token (SIV) Ön Satışı Büyük Bir İlgi Gördü

Ülkemizin önemli kripto para borsalarından biri olan Bitexen bugün saat 13:00 itibariyle Sivasspor Fan Token (SIV) arzını başlattı. Büyük bir ilgi gören ön satışta 6 ay kilitli kalma koşulu bulunan satın alma seçeneği sadece birkaç dakika içerisinde tüketildi.

Yatırımcıların Ön Satışlara İlgisi

Bitexen bünyesinde çıkartılan SIV Token kısa sürede bitirilmiş durumda. Ülkemizde yatırımcıların ön satışlara olan ilgisi bilinse de 2 dakika içerisinde bir koşulun dolması herkesi şaşırttı.

Sivasspor Fan Token Ön Satış Seçenekleri
Sivasspor Fan Token Ön Satış Seçenekleri

Bitexen internet adresi üzerinde bulunan ön satış sayfasına göre yatırımcılara 3 farklı seçenek sunulmuş durumda. Toplamda 10 gün kadar sürecek olan bu ön satışta şuanda 3 ay kilitli kalma seçeneği halen açık durumda. Sizler de Sivasspor Fan Token ön satışına katılmak için bu sayfayı ziyaret ederek detaylarına göz atabilirsiniz.

Shiba Inu Bir Borsada Daha Listeleniyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.