Binance %20 İndirim
Solana (SOL) Token Projeleri Bu Dev Borsada Listelenebilir!

Solana (SOL) Fiyatında Yükseliş Beklentisi Devam Ediyor

Kripto alanının içinde bulunduğu düşüş ortamına rağmen, Solana (SOL) fiyatı, büyük tabloda yükseliş makro trendini yansıtıyor.

Solana fiyatı yükselişe geçebilir

Solana’nın şu anki fiyatı 33.98 dolar civarında bulunuyor. Uzun bir yükseliş döneminden bu yana, SOL fiyatı, piyasada başlayan kripto kışıyla birlikte %87 oranında düşüş yaşadı. Ek olarak, geri çekilme, önceki boğa sezonundan dört daha düşük hacimde düşüş gördü. Son olarak, SOL fiyatı, ilk dalga ve düzeltme etrafında yükselen trend kanalının üzerinde hareket ediyor. Bu durum da yatırımcıları yeni bir yükseliş beklentisine sokabilir.

Başlangıç ​​ve yüksekler etrafında, daha sonra mevcut fiyat seviyesine yansıtılan bir Fibonacci aracı, 1.118’da %61.8’lik bir geri çekilme seviyesi gösteriyor. Elliott Wave ve Fibonacci teorisine dayanarak, Solana’nın fiyatı ayı piyasasına karşı direnebilirse, bir sonraki kripto boğa koşusunun ana hedefi 1000 dolarlık nokta olacaktır.

Bu faktörlerin kombinasyonu, Solana’nın fiyatını, güzel bir kazanç sağlaması gereken bir kripto para birimi konumuna getiriyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.