Ana Sayfa / Altcoinler / Son 24 Saat İçerisinde Değer Kazanan Altcoin Birimleri
Son 24 Saat İçerisinde Değer Kazanan Altcoin Birimleri
Son 24 Saat İçerisinde Değer Kazanan Altcoin Birimleri

Son 24 Saat İçerisinde Değer Kazanan Altcoin Birimleri

Advertisements

Kripto para lideri Bitcoin son 1 hafta içerisinde önceki dönemlerine kıyasla çok daha iyi bir performans gösterse de altcoinlerde yükseliş halen devam etmekte. Sizlerle birlikte ele alacağımız ve son 24 saat içerisinde değer kazanan altcoin birimleri de buna güzel birer örnek diyebiliriz. Yatırımcısına son 24 saatte önemli ölçüde gelir sağlayan ve en değerli coinler sıralamasında ilk 100 arasında yer alan kripto paralar karşınızda.

1- Swipe (SXP)

Piyasa değeri açısından 66. sıradan gelen Swipe (SXP) listemizde 1. sırada olmayı başardı. Son 24 saat içerisinde yatırımcısına %35 gibi oldukça ciddi bir oranda kazanç sağlayan SXP, böylece son günlerdeki yatay ilerleyişini de bozmuş oldu. Yazının hazırlandığı saatlerde 2.16 dolardan işlem görmekte olan Swipe (SXP), 142 milyon dolarlık piyasa değeriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak ilginçtir ki son 24 saat içerisindeki hacme baktığımızda bizleri 169 milyon dolar karşılamakta. Görülmesi zor olan bu olaydan çıkarabileceğimiz şey ise son 24 saat içerisinde Swipe üzerinde balina oyunları oynanabiliyor olacağı. Yatırımcısına son 24 saatte önemli bir kazanç sağlayan Swipe (SXP) her ne kadar kazanç sunsa da dikkatli olunması gerektiğini söyleyebiliriz.

2- Ampleforth (AMPL)

Piyasa değeri açısından 33. sıradan kendisine yer bulan AMPL, listemizde 2. sıradan giriş yapıyor. Özellikle de Türk kripto para girişimcileri tarafından çok bilinen bir coin olmasa da Ampleforth (AMPL), son 24 saatte yatırımcısına %24 oranında kazanç sunmuş durumda. Oldukça verimli bir gün geçiren AMPL’nin bu çıkışı oldukça düşük bir işlem hacmiyle yapmış olması da oldukça ilginç. Son bir aylık döneme baktığımızda market değerini milyonlarca dolar arttırmasından aslında bu çıkışın beklendiğini söyleyebiliriz.

3- TomoChain (TOMO)

Son 24 saat içerisinde değer kazanan altcoinler listemizde 3. sıradaki isim TomoChain (TOMO) oluyor. Piyasa değeri açısından ise 96. sıradan kendisine yer bulan TOMO’nun buna rağmen verimli bir gün geçirmeyi başardığını söyleyebiliriz. Son 24 saat içerisinde yatırımcısına %15 oranında bir kazanç sunan TomoChain araştırılmayı hak eden bir altcoin birimi demek doğru olacaktır. Oldukça başarılı işler çıkaran TOMO ekibinin ilerleyen dönemde bu türden daha fazla çıkışlar göreceğine olan inançlar oldukça kuvvetli.

4- Aave (LEND)

Daha öncesinde benzer listelerde de ele aldığımız Aave (LEND), son 24 saat içerisinde yatırımcısına %14 oranında bir kazanç imkanı sağladı. Aave için son 3 aylık tabloya baktığımızda ise oldukça istikrarlı bir çıkış görmemiz mümkün.

Aave Son 3 Aylık Tablo
Aave Son 3 Aylık Tablo 

Mayıs ve Haziran arasındaki dönemde sakin ve oldukça yatay bir tablo çizen Aave için çıkışın bu dönemden sonra başladığını söyleyebiliriz. Son bir ay içerisinde oldukça verimli bir dönem geçiren Aave (LEND) yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Türkiye’de Bitcoin Kullanımı Corona Virüs Döneminde Artış Gösterdi

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Etherum Kısa Sürede 0 Artış Gösterdi

Bu döngü tekrar ederse Ethereum (ETH) fiyatı 800 dolara çıkabilir

Advertisements Bu döngü tekrar ederse Ethereum (ETH) fiyatı 800 dolara çıkabilir Piyasalar büyük döngüler üzerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.