Ana Sayfa / Altcoinler / Son 24 Saatte Değer Kazanan Altcoin Birimleri
Son 24 Saatte Değer Kazanan Altcoin Birimleri Belli Oldu
Son 24 Saatte Değer Kazanan Altcoin Birimleri Belli Oldu

Son 24 Saatte Değer Kazanan Altcoin Birimleri

Kripto para lideri Bitcoin’de halen beklenen performans görülemezken son 24 saatte değer kazanan birçok altcoin birimi bulunuyor. Sizlerle paylaşacağımız bu birkaç altcoin birimi de yatırımcısını 24 saatte mutlu etmeyi başarmış durumdalar.

1- Band Protocol (BAND)

Daha önce birkaç yazımızda da ele aldığımız Band Protocol (BAND) uzun bir süredir yükselişine devam ediyor. Son 24 saatte yatırımcısına %23.53 oranında kazandıran BAND için işlerin iyi gittiğini söylemek mümkün. Özellikle de son bir hafta içerisindeki performansına baktığımızda kendisini diğer altcoinlerden öne çıkardığını söyleyebiliriz.

Sadece birkaç hafta öncesinde en değerli ilk 100 kripto para listesi içerisinde bile olmayan Band Protocol şu anda listenin 87. sırasında yer almakta. Yazının kaleme alındığı sıralarda 4,74 dolardan işlem gördüğünü de hatırlatmak gerek. Birkaç gündür istikrarlı yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken BAND’e sizler de bir göz atabilirsiniz.

2- Terra (LUNA)

Listemizin 2. sırasında ise Terra (LUNA) yer almakta. Son 24 saat içerisinde yatırımcısının varlığını %19 oranında arttıran Terra eski değerine kavuşmak üzere tekrardan yükselişte. Geçtiğimiz birkaç gün içerisinde bir miktar düşüş yaşayan Terra, bu yükselişle birlikte durumu eşitlemek istediğini bir kez daha belli etmiş oldu. Piyasa sıralamasına baktığımızda 63. sıradan gelen Terra (LUNA) yazının hazırlandığı sıralarda 0,37 dolardan işlem görmekte. Son 24 saatte hatırı sayılır bir yükseliş gösteren Terra için harcanan bir miktar zamanın kayıp olmayacağını ve Terra’nın sürprizlerle dolu olduğunu söyleyebiliriz.

3- Elrond (ERD)

Listemize 3. sıradan giren Elrond (ERD), yazının hazırlandığı sıralarda 0,016 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Piyasa değeri açısından ise 49. sıradan kendisine yer bulan Elrond (ERD) için son 1 haftada inişli çıkışlı bir grafik çizilmiş durumda. Buna rağmen bu dar zamanda sabırlı olan yatırımcıların günün sonunda karlı çıktığını söyleyebiliriz.

Bitcoin halen durgun ve yatay bir piyasa çizmeye devam ededursun, çok da popüler olmayan altcoinler yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Buna ek olarak da her geçen kripto para liderinden beklediğini alamayan birçok yatırımcının daha az popüler olan altcoinlere eğilim gösterdiğini söyleyebiliriz.

Grayscale Kripto Paralara 1.4 Milyar Dolar Yatırım Yaptığını Duyurdu

https://coinmarketcap.com/tr/currencies/elrond/

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Nvidia RTX 3080 ile Bitcoin madenciliği yapılabilir mi?

Nvidia RTX 3080 ile Bitcoin madenciliği yapılabilir mi? Nvidia, RTX serisi ekran kartlarının yeni jenerasyonunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.